Usika pirmais pretinieks smagsvaros būs krievs Fedosovs

Oleksandrs Usiks

FOTO: Reuters/ScanPix

Ukraiņu boksera Oleksandra Usika pretinieks debijas mača smagsvara kategorijā tomēr būs krievu sportists Andrejs Fedosovs, nevis iepriekš izziņotais Francijas pārstāvis Karloss Takams, vēsta "BoxingScene".

Iepriekš tika ziņots, ka Usika un francūža cīņa notiks 12.oktobrī Čikāgā. Tagad gan "BoxingScene" vēsta, ka Usika pārstāvjiem neizdevās vienoties ar pretinieku par šo maču.

Par Usika jauno pretinieku esot kļuvis 33 gadus vecais krievs Fedosovs, kurš profesionālās karjeras laikā izcīnījis 31 uzvaru (25 no tām ar nokautu), kā arī trijās cīņās ringu pametis kā zaudētājs.

Gaidāmās cīņas norises vieta un laiks vēl netiek atklāts.

Usiks pērn jūlijā, triumfējot Pasaules boksa supersērijā, kļuva par absolūto čempionu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem).

32 gadus vecais Ukrainas bokseris profesionāļa karjerā uzvarējis visās 16 cīņās, 12 panākumus gūstot ar pretinieka nokautu. 

Galerija: Usiks nokautē britu Toniju Beljū

Usiks kļuvis par obligāto pretendentu cīņā par smagsvaru kategorijas WBO pasaules čempiona jostu, kas patlaban pieder Meksikas bokserim Endijam Ruisam junioram, kurš jūnijā sensacionāli uzveica Entoniju Džošua no Lielbritānijas.

Usiks intervijā "Sky Sports" atklājis, ka viņš vēlas cīnīties Vemblija stadionā pret Džošua, jo viņš esot spēcīgāks pretinieks nekā Ruiss.