Zināms, kuru vietu "Jaunajā vilnī" ieguvusi Latviju pārstāvošā grupa "Radio trio"

FOTO: instagram.com/radio_trio/

​No 24. līdz 29. augustam Krievijas pilsētā Sočos norisinās jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis”, kurā Latviju pēc divu gadu pārtraukuma pārstāv šovā “X Faktors” iepazītā grupa “Radio trio”. Lai gan priekšā vēl uzvarētāju apbalvošana, jau tagad zināmi konkursa rezultāti.

Trio, kura sastāvā ir Madara Dzintara-Pluša, Katrīna Anna Vīgante un Gabriēla Zvaigznīte, konkursā ieguva 241 punktu, kas ļāva ierindoties kopumā septītajā vietā.

Daiļavas savus fanus bagātīgi priecējušas ar ieskatu savos piedzīvojumos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??? • • photo by @dubroale

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shine bright like a diamond ? foto by @dubroale

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?????? @newwave_official

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

Kā jau ziņots, grupas "Radio trio" dalībnieces iepazinās Rīgas gospelkorī, kur kopā dziedāja jau vairākus gadus, taču ideja par grupu īstenojās 2017. gadā. Dziedātājas ir uzstājušās "Rīgas Ritmos", koncertu sērijā "Četri gadalaiki", "Ielūdz Raimonds Pauls" koncerttūrē. Tāpat grupa sadarbojas ar Latvijas Radio bigbendu.

"Jaunais vilnis" ir starptautisks populārās mūzikas dziesmu konkurss, kas no 2002. gada norisinājās Jūrmalā, no 2014. gada – Sočos.

Latvijas dziedātāji konkursā ir uzvarējuši divas reizes. Pirmo reizi 2004. gadā, kad uzvaras laurus plūca grupa "Cosmos", otro – 2005. gadā, kad starptautiskajā konkursā uzvarēja dziedātājs Intars Busulis.

Šogad konkursa finālā piedalīsies 13 dalībnieki no 11 valstīm, ieskaitot ASV un Kubu.

Uz augšu