Dons publicē jaunu video un izziņo koncertu Daugavas stadionā

Dziedātāja Dona (Artūrs Šingirejs) koncerts "Arēnā Rīga".

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Populārais dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs) izdod jaunu singlu un mūzikas video "Lūdzu vēl neaizej", vienlaicīgi 2020. gada 14. augustā izziņojot koncertu "Es nāktu mājās" Daugavas stadionā. 

"Lūdzu vēl neaizej" ir otrais singls pavasarī gaidāmā studijas albuma.

"Ir mirkļi, kurus negribas laist vaļā. Turēties pie tiem, kā pie glābšanas riņķa lielajā rutīnas okeānā. Reizēm mirklis ir vien dažas sekundes, reizēm veselu mūžību. Katram šis mirklis un atmiņas palīdz saskatīt gaismu, pat tad, ja esi jau nolaidies dziļi okeāna dzelmē," stāsta Dons.

Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Reinis Spaile.

"Kā klipa centrālais elements tika izmantots gulta, jo tā ir vieta ko cilvēki sāk dalīt tiklīdz tie uzsāk attiecības. Gulta simbolizē ikdienišķo, kopā pavadīto laiku," saka Reinis Spaile.

Noskaties video!

Uz skatuves 2020. gada augustā Dons atgriezīsies ar līdz šim vērienīgāko koncertu.

"Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus. Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku." Tā par gaidāmo koncertu saka pats Dons.

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotas dziesmas, kā arī citi pārsteigumu un viesi.

No 12. septembra plkst. 9 biļetes pieejamas www.ekase.lv, t/c "Spice" informācijas centrā, mūzikas veikalā "Randoms", Latgales vēstniecībā "Gors" un "Lielajā dzintarā" Liepājā.

Par dziesmu

"Lūdzu vēl neaizej" mūzikas, teksta autors, producents - Dons. Ierakstā piedalījušies - Artūrs Šingirejs (balss, ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (sitamie instrumenti) Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (bass), Antra Kūmiņa un Kristīne Pastare (papildvokāli). Ieraksta mikss - Krišjānis Geidāns, masterings -Kaspars Ansons. Ierakstīts - "AnsonsLAB" un "Sound Division" ierakstu studijās. 

Uz augšu
Back