Jaunākā informācija par tēvu, kurš nogalināja savu dēlu, iemetot upē Mančestrā

Māte pēc dzemdībām ar savu dēlu Zakariju

FOTO: Facebook/Neville Ebanks

Pirmdien, 16. septembrī, tēvs ir ieradies tiesā, kurā apsūdzēts par viņa 11 mēnešus vecā dēla slepkavību, kurš nomira pēc tam, kad viņu izvilka no upes Mančestrā, vēsta raidsabiedrība BBC.

Zakarijs Viljams Bennets-Eko nomira slimnīcā pēc tam, kad trešdien, 11. septembrī, tika atrasts Irvelas upē Radklifā, Burijā.

22 gadus vecais tēvs Zaks parādījās Mančestras miertiesā ar video tiešraides palīdzību. Viņš tiek apsūdzēts slepkavībā.

Viņam tika piemērots apcietinājums un viņš 20. decembrī ieradīsies Mančestras tiesā uz lietas izskatīšanu. Zaks īsajā uzklausīšanā neizteicās.

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka Zakarijs tika izvilkts no Irvelas upes Radklifā, Burijā, tieši pirms pulksten 16.30 pēc vietējā laika, taču bērniņš nomira slimnīcā. Zēna tēvs - 22 gadus vecais Zaks Benets-Eko ir arestēts aizdomās par slepkavību.

» "Ļaujiet man sērot par manu bērnu." Māte sabrūk pēc tam, kad Mančestrā tēvs iemet viņu dēlu upē

Bērna māte teikusi, ka viņas dēls ir "visa pasaule un vēl vairāk". Sievietes emocionālā ziņa, kas iepriekš tika ievietota viņas "Facebook" kontā, pauda satricinājumu un bēdās pēc puisīša nāves.

"Es šodien pazaudēju savu bērnu. Es esmu dzīva, kaut arī es vēlos, lai būtu mirusi. Ļaujiet man sērot par manu dēlu."

Mančestras pilsētas policija sacīja, ka šajā posmā nav skaidrs, kā zēns nonācis ūdenī, taču neapstiprinātos ziņojumos norādīts, ka viņš tika nomests no tilta.

Policisti mudināja ievērojamu skaitu liecinieku nākt klajā, īpaši tos, kuriem ir fotoattēli vai video.

"Mēs zinām, ka ir uzņemti attēli vai video no negadījuma, tāpēc es gribu lūgt cilvēkus sniegt tos izmeklēšanas grupai," lūdza policija.

Policija apstiprināja, ka bērniņš jau vairākas stundas iepriekš atradās šajā apgabalā, un lieciniekiem var būt informācija par apstākļiem, kas noveduši pie incidenta.

Kārtības sargi piebilda, ka tas ir "neticami traģiski", un pateicās tiem cilvēkiem, "kuri centās visu iespējamo, lai palīdzētu izglābt bērnu no upes".

"Saprotams, ka viņa ģimeni notikušais ir izpostījis," policisti piebilda. Pēcnāves pārbaude notiks piektdien, 13. septembrī.

Enzo Kabuderra, kurš strādā restorānā "Italia Mia" kaimiņos esošajā "Stand Lane", sacīja, ka ieradies, lai notikuma vietā izsauktu policijas un ātrās palīdzības darbiniekus.

"Man pašam ir mazbērni un domājot, ka kāds varētu kaut ko tādu izdarīt ... tas ir vienkārši šokējoši," viņš sacīja.

Mančestras ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve sacīja, ka ekipāžas "izglāba zīdaini, kurš pēc tam tika nodots Ziemeļrietumu ātrās palīdzības dienestam".

Uz augšu