Riteņbraucējs Neilands triumfē viendienas sacensībās Beļģijā

Krists Neilands
Krists Neilands Foto: Israel Cycling Academy (Facebook)

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no kontinentālās komandas "Israel Cycling Academy" trešdien izcīnīja uzvaru "60th Grand Prix de Wallonie"  viendienas sacensībās.

Sportistiem trešdien bija jāveic 205,9 kilometrus gara distance ar dažiem pauguriem. Visātrāk to paveica Neilands, otrais palika beļģietis Jaspers Stujvens ("Trek - Segafredo"), bet trešo vietu izcīnīja viņa tautietis Jaspers De Bujsts ("Lotto Soudal"). Neilands arī nopelnīja 125 UCI punktus.

Neilands šosezon triumfēja Ungārijas tūrē un bija piektais vienā no "Giro d'Italia" velobrauciena posmiem, kā arī iekļuva kopvērtējuma trijniekā sacensībās Spānijā un Norvēģijā.

Viņš būs viens no Latvijas pārstāvjiem septembra pēdējās nedēļās gaidāmajā pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā, kurā startēs arī Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš.