Pk, 8.12.2023.

"Liene, lai kur tu būtu, nāc mājās!" Kivičs izstāsta savu versiju par konfliktiem ar Skulmi (41)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Instagram/ kivicsskulme

Starp mūziķi Andri Kiviču un viņa mīļoto sievieti Lieni Skulmi pagājušās nedēļas izskaņā izcēlās konflikts. Izskanējušas dažādas versijas par notikušo. Portāls "Apollo" sazinājās ar mūziķi, lai noskaidrotu viņa sakāmo par pēdējo dienu notikumiem. 

Atgādinām, ka Kivičs jau izdzēstā ierakstā vietnē "Facebook" lūdza sabiedrības palīdzību, lai nokļūtu pie Lienes, kura it kā atrodas klosterī Liepājā.

Sazinoties ar Kiviču, mūziķim ir citādāka versija par to, kādu publiskajā telpā snieguši dažādi aculiecinieki. Viņš norāda, ka Lienei nav darījis pāri, lūdzot mīļoto pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās.

"Es neesmu pieskāries Lienei! "Bowlero" centrā es no dusmām iejaucu ar kāju pa krēsliem, bet pie Nacionālā teātra es izņēmu viņai no somiņas mājas atslēgu, naudu, skaļi nolamājos un gāju prom. Es viņai neesmu iesitis nevienu reizi!" norāda mūziķis. 

Kā skaidro skandalozais mākslinieks, abiem mīlniekiem vienam no otra ir atkarība - pat tad, kad mūziķis ieiet tualetē, Liene prasa, kur viņš tik ilgi ir palicis. "Bet tūlīt būs ceturtā nakts, kad es viņu neesmu redzējis. Un es nezinu, kur viņa ir. Viņas kaut kāds brālēns Dzintars telefonu neceļ, viņas brālis telefonu neceļ un es jūtos drausmīgi." 

Kivičs stāsta, ka abu strīdi abos gadījumos izcēlušies tādēļ, ka Lienei vienmēr esot vairākas versijas par vienu un to pašu stāstu.  

"Mums viegli nav vispār. Tad kad mēs sākām savas attiecībās, mēs sākām no baltas lapas un nekad nemelojām viens otram. Lienei īsti neizdevās to īstenot un man nav skaidrs, kā var teikt cilvēkam piecas reizes dienā, ka tu viņu mīli, bet vienlaicīgi arī šo to safleitēt. Man vienalga, ko visi par mani domā. Man galvenais, lai mēs esam kopā," bilda Kivičs. 

Tagad notiekošais Kivičam ir pilnīgi neizprotams, jo abu konflikts, viņaprāt, neesot bijis tik briesmīgs, lai Liene uz vairākām naktīm pazustu.

"Tad man pēkšņi zvana kaut kāds brālēns Dzintars, par ko es desmit mēnešu laikā vispār neesmu dzirdējis, kuru viņa nejauši satikusi kaut kādā Pārdaugavā, un viņš viņu ved pie sevis uz Carnikavu pa nakti. Un tad viņa man zvana no Liepājas un saka: "Čau zaķīt, viss es nevaru runāt, braucu uz klosteri, pī pī pī.." Vienīgais, ko es varu iedomāties, ka viņa kaut kur guļ zem kaut kādām zālēm," savu versiju par mīļotās pazušanu pauž mūziķis. 

Kivičam ir ienākusi prātā domā savu mīļoto izsludināt arī meklēšanā policijā, ko viņš pavisam drīz arī plāno darīt, ja Liene neatradīsies. 

"Es piezvanīju uz klosteri Liepājā, pajautāju, vai Liene tur nav rādījusies. Man teica, kādas muļķības, nav tā, ka viņi no ielas ņem katru bēdīgo meiteni pie sevis. Tur ir diezgan garš process, kā tikt. Tas nozīmē, ka viņa nav nekādā klosterī Liepājā," atklāja mākslinieks, piebilstot, ka stāstu neticamu darot arī fakts, ka klosteri ir arī daudz tuvākās pilsētās, ne tikai Liepājā. 

Pats Kivičs gan uz Liepāju tā arī neaizbrauca, lai gan lūdza sabiedrības palīdzību viņu tur nogādāt. 

"Es tagad visu laiku dzeru vīnu un aizmiegu, dzer vīnu un aizmiegu..." savas šī brīža sajūtas skaidro Kivičs. 

Tomēr sarunā ar "Apollo" Kivičs vairākkārt uzsvēra, ka Lienei fiziski pāri darījis nav. "Uz Lienes meliem es jautāju - kad tas vienreiz beigsies?! Un es šķēlu pa tiem plastmasas krēsliem, kuri aizlidoja pa gaisu. Pēc tam aizgāju paēst. Bet tad viņa man zvanīja un teica, ka ir pārsitusi galvu, nokrītot pa kāpnēm. Un es momentā aizbraucu uz Stradiņiem un gaidīju viņu kaut kāds četras stundas, kamēr viņai veiks visas pārbaudes."

"Ja es iesistu Lienei, no viņas paliktu slapja vieta," savai aizstāvībai norādīja mūziķis. 

Kivičs nav arī zvanījis Lienes ģimenei, jo Skulmes radinieki mūziķi "ienīstot". 

"Pirmo reizi mūžā man ir sajūta, ka nav jēgas dzīvot," rezumēja mūziķis. "Esmu normāls, labsirdīgs džeks, jēdzīgs. Es nevaru izturēt šādu ārprātu."

Atgādinām, ka pirmais pāra strīds notika ceturtdien, 19. septembrī, izklaides centrā "Bowlero". Tajā pašā vakarā Skulmei slimnīcā uz pieres esot uzliktas septiņas šuves. 

No Kiviča publicētā ieraksta sociālajos tīklos noprotams, ka mīlnieki sastrīdējušies atkārtoti - piektdien, 20. septembrī, - pie Latvijas Nacionālā teātra. 

Foto: Liene Skulme un Andris Kivičs bauda Itālijas šarmu

Komentāri (41)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu