Aicina pieteikties 30 000 dolāru stipendijai un doties praksē uz ASV

LETA
Aicina pieteikties 30 000 dolāru stipendijai un doties praksē uz ASV
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Līdz 31. oktobrim studenti vai nesenie augstskolu absolventi, kas augstāko izglītību ieguvuši pēdējo sešu mēnešu laikā, tiek aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas brīvības fonda (BAFF) stipendijai 30 000 ASV dolāru apmērā praksei Savienotajās valstīs, aģentūra LETA noskaidroja Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA).

VIAA skaidroja, ka tā ir iespēja strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku līdz vienam gadam. BAFF prakse stipendiātiem piedāvā iespēju papildināt profesionālās zināšanas un iegūt starptautisku pieredzi jebkurā izvēlētajā jomā.

Programma paredz studentiem doties uz ASV, lai astoņus vai 12 mēnešus strādātu kādā no Amerikas uzņēmumiem, valsts institūcijām, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām, kas katram programmas dalībniekam tiek piemeklēts individuāli.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju līdz 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu - ceļa izdevumu segšanu, veselības apdrošināšanas izmaksas un līdzekļus ikdienas tēriņiem, stāstīja VIAA.

Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, vēlēšanās gūt starptautisku profesionālo pieredzi, kā arī labas angļu valodas zināšanas.

BAFF prakses programmai var pieteikties dažādu jomu studenti, pārstāvot visdažādākās Latvijas vai pasaules augstskolas.

Piesakoties programmai līdz 31. oktobrim, stipendiju ieguvēji uz ASV dosies nākamā gada pavasarī. Dalība Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā.

Pieteikšanās BAFF Prakses programmas stipendijai iespējama ŠEIT.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu