"Tā palaistuve!" Itāļu futbola treneris apvaino vides aktīvisti Grētu Tūnbergu

Grēta Tūnberga

FOTO: Ekrānšāviņš

Itālijas jaunatnes futbola kluba treneris Tomaso Kasalini savā "Facebook" kontā publicēja ļoti aizvainojošu ierakstu par gados jauno zviedru aktīvisti Grētu Tunbergu. Rezultātā, itāļu treneris par savu rīcību tika atstādināts no amata, vēsta "Football Italia".

Itālijas jaunatnes kluba treneris Tomaso Kasalini bija viens no daudzajiem kritiķiem, kas zviedru meitenes virzienā veltīja pārmetošus izteikumus. Tiesa, treneris savā "Facebook" kontā publicēja ziņu ar klaji aizvainojošu tekstu, nevis konstruktīvu kritiku.

"Tā palaistuve! 16 gadīga meitene var uzņemt sitienus. Viņa ir pareizajā vecumā," vēstīja itāļa ieraksts sociālajā vietnē. 

Ziņu, treneris, protams, izņēma no sava konta, bet tas neatturēja Itālijas futbola federāciju no soda mēru piemērošanas trenerim. Itāļu speciālists tika atstādināts.

Pēc atstādināšanas treneris uzņēmās pilnu atbildību par sevis teikto.

"Vēlētos publiski atvainoties visiem, kurus ar savu ierakstu aizskāru, sākot ar Grētu. Tas bija ieraksts, ko publicēju dusmu mirklī. Tā saturs un valoda bija pilnībā nepieņemami," savā facebook kontā atvainojās treneris.

"Kad tu pieļauj kļūdas, ir jāspēj uzņemties atbildību par savām rīcībām. Līdz ar to, es pilnībā piekrītu kluba vadības lēmumam mani atstādināt no amata. Atvainojos par kaunu, negodu, ko esmu radījis visām iesaistītajām pusēm," nožēlu pauda Kasalini.

Uz augšu