Peiners ULEB Eirokausa sezonu sāk bez gūtiem punktiem

Latvijas basketbolista Žaņa Peinera pārstāvētā Belgradas "Partizan NIS" komanda otrdien ar uzvaru iesāka jauno ULEB Eirokausa sezonu.

Serbijas klubs pirmā posma B apakšgrupas mačā viesos ar 66:63 (19:11, 11:15, 18:18, 18:19) pārspēja Itālijas komandu Venēcijas "Umana Reyer".

Peiners laukumā pavadīja 12 minūtes un piecas sekundes, aizmezdams garām grozam pa vienam tālmetienam un divpunktu metieniem, tādējādi palika bez punktiem.

Viņš arī pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, vienu reizi pārkāpa noteikumus un efektivitātes koeficientā tika pie negatīva rādītāja -3.

Uzvarētājiem 14 punktus guva Markuss Peidžs, bet pretiniekiem 12 punktus iemeta Maikls Bramoss.

Pirms tam šajā apakšgrupā Lietuvas klubs Viļņas "Rytas", kur par galvenā trenera Daiņus Adomaiša palīgu strādā Uvis Helmanis, mājās ar 92:86 (16:23, 40:21, 16:19, 20:23) uzveica Krievijas vienību Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ".

Trešdien savas pirmās spēles aizvadīs Artūra Žagara pārstāvētā Spānijas komanda Badalonas "Joventut" un Mārtiņa Meiera pārstāvētā Melnkalnes vienība Podgoricas "Budučnost VOLI".

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.