Baumas apstiprinājušās: Sedokova uzsākusi attiecības ar Timmu (5)

Apollo.lv

Latvijas basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" spēlētājs Jānis Timma vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos nedēļas sākumā dalījās ar foto, kurā viņš redzams sadevies rokās ar kādu sievieti. Nu atklāta šīs dāmas identitāte. 

Fani spekulēja, ka sieviete varētu būt Krievijā iemīļotā dziedātāja, grupas "VIA Gra" bijusī dalībniece Anna Sedokova, par kuras romānu ar Timmu jau tiek mēļots pusgadu. 

Nu baumas apstiprinājušās, un dziedātāja publiskojusi tādu pašu foto.

"Mēs esam uz viena ceļa līdz pašam galam," vēsta Sedokova. 

Foto: Instagram/annasedokova

Atgādinām, ka Jānis Timma par šķiršanos no sievas un dēla mātes Sanas Timmas paziņoja septembra sākumā sociālajos tīklos. "Pirms vairāk nekā pusgada es pašķiros no mana dēla mātes un sāku jaunu dzīvi. Šodien man svarīgākais ir parūpēties par manu mīļo dēlu Kristianu." 

Pati Sana nu jau izdzēstā ierakstā publiski apstiprināja, ka vīrs viņu krāpis. "No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. (..) Vai tā kuce, kurai ir trīs bērni no trim dažādiem vīriešiem, ir tā vērta? Un vai zināji, ka neesi viņai vienīgais vīrietis šobrīd?" tā publiski izteikusies Sana Timma, liekot noprast, ka runa ir tieši par Sedokovu. 

Sedokova publiski aizstāvējusi Timmu, sakot, ka "Jānis ir pats laipnākais un kārtīgākais cilvēks, kādu es jebkad esmu satikusi!" Tāpat viņa nesen atklāja, ka ir attiecībās, tiesa, neminot, ar ko. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu