Kurucs pret zvaigžņotajiem "Lakers" iemet trīs tālmetienus

Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: AFP/SCANPIX

Rodions Kurucs ceturtdien guva 10 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlē, sekmējot Bruklinas "Nets" komandas uzvaru 114:111 Ķīnā pret Losandželosas "Lakers".

Kurucs spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, laukumā pavadot 25 minūtes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem 10 punktiem (1p. 1/2, 2p. 0/1, 3p. 3/6), astoņām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, divreiz pārkāpa noteikumus un spēli pabeidza ar lietderības rādītāju +8, kas bija otrs labākais komandā.

Ceturtās ceturtdaļas vidusdaļā Kurucs 26 sekunžu laikā realizēja divus tālmetienus, tobrīd izvirzot "Nets" komandu vadībā ar 96:94. Līdz tam viņš bija iemetis četrus punktus.

Aizsardzībā Kurucs nereti darbojās pret "Lakers" līderiem Lebronu Džeimsu un Entoniju Deivisu.

Pašā mača izskaņā "Lakers" varēja izraut papildlaiku, bet Kenteiviuss Koldvels-Poups pēdējo sekunžu metienu raidīja grozam secen.

Sejas savainojumā šajā mačā iedzīvojās viens no "Nets" līderiem Kairijs Ērvings, kurš laukumā pavadīja tikai vienu minūti. Viņš cieta sadursmē ar Reidžonu Rondo. Tāpat traumu guva Keriss Leverts. Abi Bruklinas spēlētāji laukumā vairs neatgriezās.

Nākamo pārbaudes spēli "Nets" aizvadīs 12. oktobrī Ķīnā, kad atkārtoti tiksies ar "Lakers" komandu.

Regulāro čempionātu "Nets" sāks 24. oktobrī savā laukumā pret Minesotas "Timberwolves".