Pk 27.11.2020.

Mesi Eiropas futbola čempionātu rezultatīvākā spēlētāja balvu saņem no saviem dēliem

Lionels Mesi

FOTO: AFP / Scanpix

Spānijas futbola čempionāta dalībnieces "Barcelona" kapteinis argentīnietis Lionels Mesi trešdien trešo reizi pēc kārtas kronēts par Eiropas futbola līgu labāko vārtu guvēju. Argentīnietis "Zelta buci" šoreiz saņēma no savām atvasēm Tjagu un Mateo.

Mesi "Zelta buci" ieguva trešo gadu pēc kārtas ar 36 gūtiem vārtiem 2018./2019.gada Spānijas čempionātā. Tas ir par trijiem vairāk nekā viņa galvenajam konkurentam francūzim Kilianam Mbapē no Francijas kluba Parīzes "Saint-Germain".

Mesi ar trofejas iegūšanu sveica arī dēli Tjago un Mateo, kā arī sieva Antonella Rokuco, bet komandasbiedri, ieskaitot Luisu Svaresu un Hordi Albu, vēroja ceremoniju.

Mesi balvu veltīja "manai ģimenei un maniem kolēģiem, kuri ir šeit kopā ar mani." "Tur ir Svaress un Alba, divi no tiem vīriem, kuri ir "vainīgi" pie tā, ka es šo balvu saņemu. Bez savas komandas es pat reizi nebūtu varējis iegūt šo balvu," pateicās Mesi, kuram tā bija jau sestā šāda balva.

Pašu balvu spēlētājam pasniedza viņa dēli Tjagu un Mateo.

Video: Mesi saņem rezultatīvākā spēlētāja balvu

Mesi sīvākajam konkurentam portugālim Krištianu Ronaldu tagad ir par divām trofejām mazāk. Savukārt urugvajietis Luiss Svaress ir viens no tiem, kuru kontā ir divas šādas balvas.

Balva tika nodibināta 1967.gadā, kad to kā pirmais izcīnīja Ronaldu tautietis Eisebio.

Redaktors iesaka