Freibergs izceļas ar rezultatīvu piespēli Čehijas čempionāta mačā

Ralfs Freibergs
Ralfs Freibergs Foto: Guntis Lazdāns/LHF

Latviešu aizsargs Ralfs Freibergs piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja augstākās līgas spēlē, palīdzēdams Zlīnas "PSG Berani" komandai izcīnīt uzvaru.

Zlīnas hokejisti mājās ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) pārspēja "Mlada Boleslav" hokejistus.

Freibergs rezultatīvi asistēja komandas ceturtajos vārtos, divas minūtes pirms otrā perioda beigām palīdzēdams panākt 4:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 23 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Citā mačā aizsargs Oskars Cibuļskis nospēlēja nepilnas 22 minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Hradeckrālovas "Mounfield" viesos ar 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Ostravas "Vīktovice Ridera" komandai, kuras pieteikumā nebija Roberta Bukarta.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži", kas ar 25 punktiem 14 cīņās ir trešajā pozīcijā.