Pk 4.12.2020.

Anna Sedokova pozē un amizējas kopā ar mīļoto Jāni Timmu

FOTO: Instagram/ annasedokova

Viens no šā brīža aprunātākajiem pāriem ne tikai Latvijas, bet arī Krievijas presē ir dziedātāja Anna Sedokova un latviešu basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" komandas spēlētājs Jānis Timma. Mīlnieki arvien biežāk viens otru apjūsmo sociālajos tīklos. 

Sedokova trešdienas, 30. oktobra, rītā publiskojusi vairākus īsos stāstiņus vietnē "Instagram", kur redzama kopā ar Timmu. 

Abi mīlnieki amizējās liftā, bet pēc tam Timma mīļoto atbalstījis intervijā radio. 

FOTO: Instagram/annasedokova

FOTO: Instagram/annasedokova

Tāpat Sedokova parādīja, ka aktīvi savu mīļoto atbalsta spēlēs un pēc tām. 

FOTO: Instagram/ annasedokova

Atgādinām, ka Jānis Timma par šķiršanos no sievas un dēla mātes Sanas Timmas paziņoja septembra sākumā sociālajos tīklos. "Pirms vairāk nekā pusgada es pašķiros no mana dēla mātes un sāku jaunu dzīvi. Šodien man svarīgākais ir parūpēties par manu mīļo dēlu Kristianu." 

Pati Sana nu jau izdzēstā ierakstā publiski apstiprināja, ka vīrs viņu krāpis. "No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. (..) Vai tā kuce, kurai ir trīs bērni no trim dažādiem vīriešiem, ir tā vērta? Un vai zināji, ka neesi viņai vienīgais vīrietis šobrīd?" tā publiski izteikusies Sana Timma, liekot noprast, ka runa ir tieši par Sedokovu. 

Pati Sedokova abu attiecības apstiprināja oktobra sākumā.

Redaktors iesaka