S 27.02.2021.

Lāčplēša dienā Rīgā visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi. Tiks ierobežota satiksme

Kritušo karavīru piemiņas godināšanas pasākums Lāčplēša dienā pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa Esplanādē 2014. gadā.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, tostarp, tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, informēja Rīgas domē.

Krastmala būs slēgta 11. novembrī no plkst. 15 līdz pusnaktij.

No 10. novembra plkst. 20 līdz 11. novembra plkst. 11 būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana ielās starp Herdera laukumu un Doma laukumu abās pusēs, kā arī Herdera laukumā un Doma laukumā.

Tāpat no 10. novembra plkst. 20 līdz 11. novembra pusnaktij tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11. novembra krastmalas abās pusēs, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam un 11. novembra krastmalai paralēlajā ielā.

No 10. novembra plkst. 20 līdz 11. novembra plkst. 12 būs liegts apstāties un stāvēt arī Aspazijas bulvāra labajā pusē, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai (parka pusē), un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai (parka pusē).

Tāpat apstāties un stāvēt 11. novembrī no plkst. 6 līdz plkst. 13.30 būs liegts Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A (pie Rīgas Brāļu kapiem) un autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā. Bet no plkst. 8 līdz plkst. 24 šis ierobežojums būs spēkā Valguma ielas posmā no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai un Bāriņu ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Uzvaras bulvāra līdz Hermaņa ielai.

Tostarp 11. novembrī no plkst. 15 līdz pusnaktij tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai, kā arī 11. novembra krastmalai paralēlajā ielā, posmā no Bīskapa gātes līdz Jaunielai.

11. novembrī no plkst. 10.10 līdz plkst. 11.15 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs gājēju satiksmi arī Brīvības laukumā.

Pašvaldība aicina ņemt vērā, ka 11. novembrī Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija un Valsts policija no plkst. 8.30 līdz plkst. 10.15 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu un gājēju satiksmi Herdera laukumā, bet no plkst. 11.30 nodrošinās ceļu satiksmes regulēšanu Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā.

Tostarp 11. novembrī no plkst. 17 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi lāpu gājiena maršrutā no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11. novembra krastmalā pa maršrutu: Rīgas Brāļu kapi - Varoņu iela - Gaujas iela - Miera iela - Brīvības iela - Brīvības bulvāris - Brīvības laukums - Kaļķu iela - Līvu laukums - Zirgu iela - Doma laukums - Herdera laukums - Bīskapa gāte - 11. novembra krastmala.

No plkst. 19 līdz gājiena beigām slēgs transportlīdzekļu satiksmi uz Akmens tilta, 13. janvāra ielas posmā un virzienā no Raiņa bulvāra līdz 11. novembra krastmalai, 11. novembra krastmalas posmā no 13. janvāra ielas līdz Akmens tiltam un Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam. 

Ierobežojumi neattieksies uz sabiedrisko transportu.

NBS Militārā policija sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju 11. novembrī no plkst. 10 līdz plkst. 11.15 kontrolēs un nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi arī Pilsētas kanāla posmā no Bastejkalna tilta līdz gājēju tiltam pie Krišjāņa Barona ielas.

Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji aicināti zvanīt Satiksmes vadības centram pa bezmaksas informatīvo tālruni 80003600. 

Aktuālākās ziņas