Pašmāju modele Māra Sleja par pasaules modes biznesu: Tev katru dienu saka, ka tu esi neglīta, stulba (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

12. novembrī televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un lietotnē “Shortcut” pirmizrādi piedzīvoja iemīļotās TV personības un influenceres Kristīnes Virsnītes autorraidījums – sarunu šovs sievietēm “Kristīnes Virsnītes sarunas,” kurā viņa ik sēriju iecerējusi uz atklātu interviju aicināt gan Latvijā populāras, gan arī mazāk zināmas, taču spēcīgas un pārliecinātas sievietes - tās, kuras ar savu dzīves pieredzi, vērtībām un panākumiem spēj aizraut un iedvesmot.

Pirmā raidījuma viešņa bija jaudīga un par sevi pārliecināta sieviete Māra Sleja - TV raidījumu un pasākumu vadītāja, mamma diviem bērniem un jau ilgus gadus atpazīstamākā un pieprasītākā modele Latvijā. Māra tic zero waste kustībai un zina, kā ir dzīvot kontrastos - pārvietoties ar velosipēdu pilsētā jebkuros laika apstākļos, augstpapēžu kurpēs un smalkā kleitā iet pa mēli, fotografēties glancētajiem žurnāliem un meklēt atbildes uz jautājumiem - kāpēc mūsdienās, kad ir tik daudz informācijas, joprojām pastāv nosodījums un citādā nepieņemšana?

Līdzās drosmīgām atklāsmēm par Māras personību, Kristīne sarunā pieskārās arī modes biznesam un tā aizkulisēm gan Latvijā, gan pasaulē. Uz jautājumu, vai Māru nav vilinājusi lielā modes pasaule un iespēja gozēties uz populārāko žurnālu vākiem, piedalīties vadošo zīmolu modes skatēs, Māra godīgi atbildēja: “Protams! Katru reizi, kad es skatos uz to pašu Karlīnu, man skauž! Tāpēc, ka es kaut kādā ziņā gribētu būt tur. Taču tad es atgriežos apzinātībā un saprotu – tas, kas man ir tagad, ir amazing! Ka man ir laiks ar vīru, ka man ir laiks ar bērniem un ka es varu būt šeit, drošā vidē!”

Tāpat Māra neslēpa, ka pasaules līmeņa modeles darbs ir ļoti grūts: “Tev katru dienu saka, ka tu esi neglīta, stulba. Tāpēc, ka ārzemēs ir džungļi Šeit ir “mazā pirtiņa!,” kā allaž spilgta savos izteicienos ir Māra Sleja, piebilstot, ka strādājot Latvijā, viņa var būt daudz brīvāka!”

“Tā ir atklāta saruna starp divām sievietēm par bailēm, mērķtiecību, prasmi sevi uzpildīt ar spēku, lai būtu virsotnē, par to, kā neapmaldīties nevienā savā lomā, par attiecībām, kas atver jaunas rezerves mūsos un iemāca pieņemt šķietami nepieņemamo. Tā ir saruna, kas liks domāt - kā es varu dzīvot citādāk, kas man pietrūkst, lai es darītu to, kas man patīk, kā es varu veidot attiecības, lai būtu atvērtāks un pieņemošāks cilvēks? Mums ir tik ļoti nepieciešami reāli un neizskaistināti sieviešu stāsti, lai mēs noticētu savām spējām,” tā par savu pirmo raidījumu saka Kristīne.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu