NBA aizvadītajā naktī: "Nets" ar asprātīgu epizodi galotnē nosargā uzvaru pār "Knicks"

Spensers Dinvidijs pret Demjenu Dodsonu
Spensers Dinvidijs pret Demjenu Dodsonu Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas "Nets" svētdien bez latvieša Rodiona Kuruca sastāvā spēles galotnē izglābās no zaudējuma pret sezonu vāji sākušo Ņujorkas "Knicks".

"Nets" bez Kuruca spēj noturēt uzvaru pret "Knicks"

"Nets" viesos ar rezultātu 103:101 (29:22, 23:24, 30:26, 21:29) uzvarēja "Knicks".

Rezultatīvākais "Knicks" rindās ar 26 punktiem bija Markuss Moriss seniors, bet otrā laukuma pusē 30 punkti Spenseram Dinvidijam.

Viesi pirmajā ceturtdaļā uz brīdi bija vadībā pat ar +14, tomēr jau otrajā ceturtdaļā pārsvars izzuda, un "Knicks" pat izvirzījās vadībā ar 30:29. Viesi gan īsi pēc tam veica 11 punktu atrāvienu un ilgi spēja noturēt pārsvaru, taču spēles galotne bija ļoti saspringta. Aptuveni divas minūtes līdz spēles beigām divus "trejačus" pēc kārtas realizēja Moriss, bet Veina Elingtona tālmetiens jau panāca vadību 98:97.

Mājinieki noslēdzošajā minūtē netrāpīja vēl vienu tālmetienu, bet "Nets" bija precīzi otrā laukuma pusē, spēles galotnē spējot noturēt uzvaru.

"Nets" komandai aizvien palīdzēt nevarēja tās līderis Kairijs Ērvings, savukārt latvietis Kurucs spēļu praksi iekrāj attīstības līgā.

"Nuggets" uzņem apgriezienus - uzvara arī pret Fīniksas "Suns"

Citā spēlē Denveras "Nuggets" savā laukumā ar 116:104 (28:28, 24:29, 27:20, 37:27) uzvarēja Fīniksas "Suns", svinot jau 12.panākumu 15 šīs sezonas spēlēs.

Rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Pols Milseps, bet pa 22 punktiem guva Vils Bārtons un Džamals Marejs, kuru rēķinā arī attiecīgi astoņas un septiņas atlēkušās bumbas. "Suns" vienībā 22 punkti Čeikam Dialo, bet Dario Saričs pievienoja 18 punktus un 17 atlēkušās bumbas.

"Clippers" jau pirmajā puslaikā ieliek pamatus uzvarai pret "Pelicans"

Pie 12.uzvaras tika arī Losandželosas "Clippers", kas mājās ar 134:109 (40:27, 32:29, 28:31, 34:22) pārspēja Ņūorleānas "Pelicans". Uzvarētāju labā 26 punktus guva Kavai Lenards, ar 19 izcēlās Lū Viljamss, bet Pols Džordžs pievienoja par punktu mazāk. "Pelicans" komandā 24 punkti un astoņas bumbas zem groziem Brendonam Ingremam.

Porziņģa "double-double" un Dončiča iespaidīgais sniegums atnes "Mavericks" uzvaru pār "Rockets" basketbolistiem

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis svētdien NBA spēlē guva 23 punktus, palīdzot Dalasas "Mavericks" izcīnīt jau piekto panākumu pēc kārtas. "Mavericks" viesos ar rezultātu 137:123 (45:29, 33:31, 27:35, 32:28) pārspēja Hjūstonas "Rockets", kas cieta trešo neveiksmi pēc kārtas.

Porziņģis šajā duelī laukumā pavadīja 33 minūtes un 41 sekundi, šajā laikā grozā raidīdams septiņus no 12 divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Tāpat viņš izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un piecas reizes pārkāpa noteikumus.

Ar, jau ierasti, daudzpusīgu spēli "Mavericks" rindās izcēlās slovēņu spīdeklis Luka Dončičs, kuram 41 punkts rezultatīvas piespēles un sešas bumbas zem groziem.

Hjustoniešu rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem un 11 piespēlēm bija komandas līderis Džeimss Hārdens, bet Klints Kapela izcēlās ar 21 punktu un 22 atlēkušajām bumbām. Rasels Vestbruks pievienoja 27 punktus.

"Kings" sāk atgūties no neveiksmīgā sezonas sākuma un uzveic Bertāna "Wizards"

Dāvis Bertāns svētdien izcēlās ar 12 punktiem, tomēr tas neglāba viņa pārstāvēto Vašingtonas "Wizards" no zaudējuma. "Wizards" savā laukumā ar rezultātu 106:113 (27:24, 30:33, 28:33, 21:23) piekāpās Sakramento "Kings".

Bertāns laukumā pavadīja 29 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā viņš netrāpīja vienīgo divpunktu metienu, bet četras no deviņām reizēm viņa tālmetiens bija precīzs. Tāpat viņa rēķinā sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un viens bloķēts metiens.

Vašingtonas kluba rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija līderis Bredlijs Bīls. 17 punktus pievienoja Aizeja Tomass.

"Kings" komandas labā 21 punktu, nākot no soliņa, guva serbs Bogdans Bogdanovičs.