"Ar mīlestību pret Ameriku." Lūdz sagatavot likumprojektu par Trampa impīčmentu

Donalds Tramps.

FOTO: CHRISTIAN HARTMANN / POOL/REUTERS POOL

ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi ceturtdien uzdevusi Kongresa vadībai sagatavot likumprojektu par prezidenta Donalda Trampa impīčmentu, norādot, ka viņš ļaunprātīgi izmantojis savas pilnvaras.

"Ar nožēlu, taču ar pārliecību un pazemību, saglabājot uzticību mūsu tēviem dibinātājiem, un ar mīlestību pret Ameriku sirdī es šodien lūdzu" Pārstāvju palātas Tieslietu komitejas priekšsēdētājam Džerijam Nādleram sagatavot impīcmenta likumprojektu, televīzijā pārraidītajā uzrunā paziņoja Pelosi.

Tramps "ļaunprātīgi izmantojis pilnvaras, iedragājot mūsu nacionālo drošību un apdraudot mūsu vēlēšanu integritāti," norādīja spīkere, piebilstot, ka "uz spēles likta mūsu demokrātija" un "prezidents mums nav atstājis citu iespēju, kā vienīgi rīkoties".

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka 24. septembrī Pelosi paziņoja par oficiālas impīčmenta izmeklēšanas uzsākšanu pret ASV prezidentu Donaldu Trampu. Pelosi norādīja, ka viņš pārkāpis konstitūciju, mēģinot kaitēt savam politiskajam sāncensim Džo Baidenam.

Uz augšu