Andris Auzāns atklāj, ko darīs pēc atlaišanas no LNT (4)

Apollo.lv
Andris Auzāns
Andris Auzāns Foto: LETA

Gada nogalē tapa zināms, ka "All Media Baltics" no decembra Baltijā strādās ar TV3 zīmolu, savukārt kanāls LNT vairs neturpina darbu esošajā formā. Uzņēmumā sākta darbinieku atlaišana un zināmi pirmie cilvēki, kuri neturpinās darbu. Viņu vidū arī "LNT Ziņu" moderators Andris Auzāns, kurš šajā amatā pavadīja 23 gadus.

Intervijā "Vakara Ziņām" Auzāns atklāj, ka pēc darba uzteikšanas viņš saņēmis vairākus darba piedāvājumus. "Domāju, ka par 99 procentiem atbalstīšu vienu piedāvājumu, bet pagaidām par to vēl skaļi negribu runāt," optimisma pilns ir Auzāns. 

Viņš atklāj, ka jaunais darbs nebūs televīzijā, bet līdzīgā sfērā. "Šobrīd man ir pārliecība, ka varbūt vienreiz arī pietiks rēgoties televizorā! Pieļauju iespēju, ka varētu vienreiz dzīvē arī kaut ko pamainīt," izdevumam atklāj kādreizējais ziņu diktors.

Auzāns uzsver, ka 23 gadi, kas pavadīti vienā amatā, ir "mega rutīna", tādēļ viņš priecājas par jaunajām iespējām, kurās varēs sevi pilnveidot. 

Tāpat Auzāns neizslēdz iespēju, ka kādreiz tomēr varētu atgriezties televīzijā. 

Atgādinām, ka 1. decembrī ēterā iznāca pēdējais LNT ziņu dienesta veidotais ziņu raidījums.

Par TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienesta vadītāja vietas pienākumu izpildītāju uz laiku iecelta TV3 ziņu vadītāja Kristīne Anže, kura amata pienākumus pildīs līdz brīdim, kad tiks pabeigta atlase uz jaunā ziņu dienesta vadītāja amatu.

Turpmāk jauno TV3 ziņu producentu komandu veidos LNT ziņu producents Valdis Francis un TV3 ziņu producents Alvils Vīksna. Savukārt rīta ziņu raidījuma "900 sekundes" producentu komandā būs Diāna Vīlipa-Folka un Ilze Aginta. Savukārt informatīvo raidījumu producenti paliks nemainīgi. Raidījumu "Bez Tabu" veidos Diāna Logina, bet "Degpunktā" - Agris Blumfelds.

Plānots, ka no nākamā gada televīzijas produktu portfelī bērniem būs pieejams jauns kanāls "TV3 Mini", savukārt sieviešu auditorijai būs pieejams kanāls "TV3 Life". Jaunie kanāli mediju grupas televīzijas produktu portfelī aizvietos kanālus LNT un "Kanāls2".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu