P, 26.09.2022.

Foto ⟩ Pašmāju slavenības pulcējas kafijas veikala atklāšanas burziņā

Apollo.lv
Pašmāju slavenības pulcējas kafijas veikala atklāšanas burziņā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Ieskandinot svētku sezonu, prominentas personas pulcējās iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, kur notika Latvijā pirmā “Nespresso” veikala-salas svinīga atklāšana. Kafijas cienītāju vidū bija dizaineres Marina un Jevgēnija Dorošenko, pazīstamās blogeres Līga Andžāne, Elizabete Gorina un Laura Grēviņa, kā arī Laura Valuta, Sanita Kalniņa un Aļona Grevcova. 

Kafijas svētkus izbaudīja arī grāmatu autore Anna Birmane jeb Anna Panna, ēdienu blogere Linda Tellgrena, TV seju pāris Indra Salceviča un Kaspars Bērziņš un žurnālisti Džina Briška, Dace Kaņepe, Romans Kemmels, Natālija Poriete un Jeļena Šeinina.

Pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar daudzveidīgo “Nespresso” kafijas izlasi, tai skaitā limitēta daudzuma kafijas kolekciju Nordic. Viesi tika aicināti izmēģināt “Nespresso” Original sortimenta Limited Edition sēriju, kurā sadarbībā ar dāņu dizaineri Luīzi Kempbelu radīti jauni aromatizētas kafijas veidi: Variations Nordic Almond Cake kafija ar mandeļu kūkas garšu un Variations Nordic Claudberry kafija ar lāceņu garšu un Variations Nordic Black Ziemeļvalstu melnā kafija.

Par gardām uzkodām parūpējās Anna Panna, kura, iedvesmojoties no Skandināvijas kultūras tendenču Hygge un Fika popularitātes, piedāvāja klātesošajiem “Nespresso” kafijas pieredzi izbaudīt, piekožot klāt pašas pagatavotās, izsmalcinātās smalkmaizītes.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu