Balcers turpina būt rezultatīvs AHL un labo kluba rekordu

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: bellevillesens.com

Rūdolfs Balcers naktī uz sestdienu, 14. decembri, (pēc Latvijas laika) atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, labojot Belevilas "Senators" kluba rekordu.

Balcera pārstāvētā Belevilas "Senators" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) pārspēja Rokfordas "IceHogs".

Latvijas hokejists atzīmējās ar 2 rezultatīvām piespēlēm. Viņa kontā arī 2 soda minūtes, 1 metiens pa pretinieku vārtiem un +2 lietderības koeficients.

22 gadus vecais Balcers pie rezultativitātes punktiem ticis 11 mačos pēc kārtas, kas ir jauns kluba rekords.

Balcers pēc traumas izdziedēšanas AHL laukumos devies 11 mačos, kopā sakrājot 17 rezultativitātes punktus - 6 vārti un 11 piespēles.

Citā spēlē Latvijas hokeja uzbrucējs Ņikita Jevpalovs guva elegantus vārtus un tika atzīts par mača otro spožāko zvaigzni.

Latvijas hokejista pārstāvētā Lavālas "Rocket" komanda mājās ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Ročesteras "Americans".

Jevpalovs guva skaistus vārtus trešā perioda sākumā, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Tie beigās izrādījās pēdējie vārti šajā mačā.

Latvijas hokejists izpildīja 1 metienu pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

25 gadus vecais Jevpalovs šosezon 26 mačos guvis 4 vārtus un veicis 3 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā spēlē latviešu vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas "Monsters" mājās ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) pārspēja Vilksbāres/Skrentonas "Penguins".

Kivlenieks atvairīja visus 23 pretinieku metienus un tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

23 gadus vecais Kivlenieks šosezon 13 mačos ticis pie 7 uzvarām, vidēji ielaidis 2,89 ripas un atvairījis 89,4% pretinieku metienu.