"15 gadus mana imunitāte cīnījās ar svešķermeni!" Ļera Kudrjavceva publicējusi plīsušā krūts implanta foto (6)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: instagram.com/leratv

Krievijas TV personība Ļera Kudrjavceva savā "Instagram" profilā pastāstījusi, kā šķidrums, ar ko piepilda krūšu implantus, bendējis viņas organismu, vēsta portāls "Postimees".

"Skats, protams, ir nepatīkams, bet es nolēmu tomēr jums parādīt šo burvīgo bildīti. Ne tāpēc, lai nobiedētu, bet tāpēc, lai varētu vairāk saprast "katastrofas apmēru"," rakstīja Kudrjavceva. 

48 gadus vecā televīzijas seja tāpat vēsta, ka cenšas atgūties un ir pateicīga sekotājiem par atbalstu. Viņa norādījusi, ka necenšas jaunietes atrunāt no kādiem lēmumiem, taču aicina cītīgi sekot līdzi savu implantu stāvoklim un neatkārtot viņas kļūdu. 

"Ultrasonogrāfija uzrādīja tikai šķidruma uzkrāšanos, taču neparādīja plīsumu. Tā kā implantā nav ūdens, bet gan gēla putra, tas tecēja ārā ļoti ilgi un ārsti to visu tīrīja četras stundas. 

15 gadus mana imunitāte cīnījās pret svešķermeni organismā un tāpēc visu laiku jutos nogurusi," ierakstā atklāj Kudrjavceva. 

Viņa gan norāda, ka tas ir "viņas stāsts" un "citām noteikti viss būs kārtībā".

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka nesen savā "Instagram" profilā ievietojusi savu stāstu par pirms vairākiem gadiem ievietotajām "mākslīgajām krūtīm" un to, kā viņa nokļuvusi uz ārkārtas operāciju galda.

No sākuma raidījumu vadītāja situācijas apstākļus nav skaidrojusi, vien lūgusi komentāros atsaukties tās sievietes, kuras ir ievietojušas krūšu implantus. Tā kā atsaucība ir bijusi samērā liela, Ļera drīzumā publicējusi ierakstu, kurā skaidroja, kā ir nokļuvusi slimnīcā.

Izrādījies, ka sievietei ir plīsis viens no silikona krūšu implantiem un tam iztecējis "pildījums". Sieviete steidzami nogādāta uz operāciju galda.

"Narkoze vēl nav pilnībā pametusi manu ķermeni un, iespējams, rīt nožēlošu savu atklātību, taču, ja mans ieraksts atturēs kaut pāris meitenes no krūšu implantu ievietošanas, tas nebūs darīts velti. Pirms 15 gadiem Sanktpēterburgā ievietoju silikona implantus.

Sertifikātā bija rakstīts - mūža garantija, savukārt ārsts galvoja, ka tādiem var kaut ar tanku braukt pāri.

Toreiz nebija brīvi pieejamas informācijas - bijām izmēģinājuma trusīši. Katru gadu gāju pārbuadīties. No sākuma sūtīja uz ultraskaņas izmeklēšanu, tad uz magnētisko resonansi."

Ārstu verdikts bijis skarbs - pēdējos piecus vai sešus gadus ir pārrauts kreisās krūts silikona implants. Ārkārtas rezultātā notikusi implanta un iztecējušā silikona izņemšanas operācija, kas bija ļoti agresīva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on

"Meitenes, šis ieraksts ir Jums, man ir daudz informācijas. Jūsu izvēle - sadzirdēt vai nē. Tuvākajās dienās uzrakstīšu par "krūšu implantu slimību". Ceru, ka pieņemsiet mani arī tādu, kāda esmu. Palieciet veselas!", rakstījusi Kudrjavceva.

Komentāri (6)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu