Nekad nav par vēlu sākt kaut ko jaunu! Sieviete 81 gada vecumā kļūst par "pieaugušo filmu" aktrisi

Apollo.lv
Nekad nav par vēlu sākt kaut ko jaunu! Sieviete 81 gada vecumā kļūst par "pieaugušo filmu" aktrisi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Pieaugušo filmu aktrise Joko Ogasavara.
Pieaugušo filmu aktrise Joko Ogasavara. Foto: The Macho

Japāniete Juko Ogasavara trīs gadus atpakaļ realizēja sen lolotu ideju - kļūt par erotisko filmu aktrisi. Par to, kā seniore nonākusi pie izvēles sākt karjeru šajā industrijā, vēsta portāls "AREA dot".

Seniore atzinusi, ka jaunais darbs viņai ir palīdzējis sasniegt laimi. Ogasavara ir viena no vecākajām Japānas porno industrijas aktrisēm. Viņa strādā studijā "Ruby", kas specializējas filmās, kurās piedalās aktieri, kuri ir vecāki par 50 gadiem. Portāls atklāj, ka erotiskā materiāla mērķauditorija ir 60-90 gadus veci vīrieši. Neskatoties uz to, Juko partneri pārsvarā ir krietni jaunāki vīrieši.

Sieviete stāstījusi, ka jaunais darbs viņu ir motivējis vairāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Ogasavara apgalvo, ka viņas dzīvespriecīguma un enerģiskuma noslēpums ir pastāvīga kontaktēšanās ar gados jauniem cilvēkiem gan savu tuvinieku lokā, gan ārpus tā.

Joko ir dzimusi 1938. gadā apdrošināšanas aģenta un mājsaimnieces ģimenē. Sievietei ir bijusi samērā normāla dzīve - viņa ieguvusi augstāko izglītību, apprecējusies un izaudzinājsi pāris bērnus. Pēc sava vīra nāves 59 gadu vecumā Ogasavara pāris mēnešus nav pametusi mājas, taču ar savas mātes un māsas palīdzību sākusi ceļot un domāt par tālāku sociālu darbību, kas rezultējās ar to, ka seniore atvēra pati savu bāru.

Par piedalīšanos erotiskajās filmās Joko ieminējusies kāda no viņas vadītā iestādījuma klientēm. No sākuma kundze atteikusies, taču tad kliente viņu uzaicinājusi uz pusdienām un aizvedusi uz filmēšanas laukuma. Pēc studijas apmeklējuma Joko sapratusi, ka labprāt pamēģinātu ko jaunu - viņa portālam atklājusi, ka kopš vīra nāves nebija baudījusi neviena cita vīrieša uzmanību.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu