"Saskaņas" deputāts atsauc parakstu un pieprasījums par Burova atstādināšanu zaudē aktualitāti (3)

LETA
Rīgas domes deputās Jānis Ločmelis.
Rīgas domes deputās Jānis Ločmelis. Foto: Ieva Lūka/LETA

Vienam partijas "Saskaņa" deputātam atsaucot parakstu zem pieprasījuma lemt par Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) atbrīvošanu no amata, galvaspilsētas domei tas nebūs jāskata, pavēstīja Burova preses sekretāre Baiba Gailīte. 

Parakstu no dokumenta atsaucis deputāts Jānis Ločmelis (S), pastāstīja Gailīte.

Kā ziņots, partijas "Saskaņa" un deputātu bloka "Rīgai" politiķi janvārī paziņoja, ka, lai gan koalīciju atstāt neplāno, viņi uzstās uz Burova nomaiņu, jo nespēj ar viņu sastrādāties. 

Galvenās nesaskaņas partneru vidū esot saistītas ar to, ka Burovs "vienpersoniski uzņēmies" koalīcijas vadību un lēmumu pieņemšanā neesot konsultējas ar saviem partneriem. 

Deputāti arī savāca nepieciešamos parakstus domes sēdes sasaukšanai par šo jautājumu. 

"Gods kalpot Rīgai" savukārt uzsvērusi, ka neplāno piekrist koalīcijas partneru piedāvājumam un nebalsos par Rīgas domes priekšsēdētāja nomaiņu, bet gan aicinās partnerus atkārtoti sēsties pie sarunu galda un mēģināt domstarpības atrisināt.

Tikmēr pēc opozīcijas rosinājuma aizvadītajā nedēļā amatus zaudēja pilsētas vicemēri Druvis Kleins un Anna Vladova (S). Par viņu gāšanu kopā ar opozīciju nobalsoja arī vairāki valdošajā koalīcijā esošās, Burova pārstāvētās "Gods kalpot Rīgai" deputāti.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu