Vīrietis Pļavniekos ar ieroci dodas cīņā pret vārnām

Ilustratīvs attēls

FOTO: Pixabay

Šī gada 19. janvārī Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirknī tika saņemta informācija no aculiecinieka, ka Pļavniekos kāds vīrietis pa automašīnas logu šauj vārnu virzienā.

Ierodoties notikuma vietā, Valsts policijas patruļpolicisti atrada vīrieti, par kuru bija ziņots. Netālu no viņa automašīnas policisti ieraudzīja melnu maisu, kurā tika atrastas trīs nošautas vārnas.

Pārmeklējot vīrieti un veicot kratīšanu viņa mašīnā, policisti atrada un izņēma pneimatisko ieroci, ar kuru, iespējams, tika veikts noziegums.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis nošāvis vārnas, jo tās, viņaprāt, piegružo un padara netīru apkārtējo vidi, tostarp automašīnas.

Aizturētais vīrietis ir dzimis 1953. gadā un iepriekš nonācis policijas redzeslokā par analoģiskām darbībām. Saistībā ar notikušo šobrīd uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta pirmās daļas, proti, par huligānismu.

Par šādu noziegumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Uz augšu