Jānis Šipkēvics pirmo reizi publisko foto ar dēlu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Jānis Šipkēvics
Jānis Šipkēvics Foto: Sintija Zandersone/LETA

Grupas “Instrumenti” mūziķis Jānis Šipkēvics kopā ar sievu un menedžeri Zani pērn kļuva par vecākiem dēlam Kristapam. Nu dēla svētkos mūziķis publiskojis mīļu ģimenes kadru. 

Lai gan Šipkēvics savu privāto dzīvi cenšas paturēt noslēpumā, viņš sekotājiem ļāva apskatīt savu skaisto ģimeni, dēlam veltot sirsnīgus vārdus.

"Tieši pirms 365 dienām mūsu dzīvē ieripoja tāds mazs aplītis, kurš bija tik maigs un trausls... Bet, izrādās, tik jaudīgs, ka šī gada laikā, šķiet, ir izmainījis visu. Radījis citu laika izjūtu, piepildījis mājas ar zvaniņam līdzīgu čaboņu, piešķīris tik daudz jēgas katram mirklim (jo sevišķi vecāku miega izjūtā). Un, lai arī, protams, tas prasījis pulka spēku, negulētu nakšu, iemācījis daudz jauna (manā gadījumā, galvenokārt, pacietību), tas atklājis, kā 24 stundas izdzīvot piepildītāk, paspēt vairāk. Un īstāk.

Daudz laimes, Kristap Šipkēvic + miljons bučas Tavai mīļajai mammiņai! Tāpat sirsnīgs sveiciens visiem tiem, kas tieši tagad piedzīvo šo bēbīšskolu!" pie foto rakstīja Šipkēvics. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jānis Šipkēvics (@shipseanet) on

Kā zināms, Jānis ar Zani gredzenus mija 2018. gada 14. aprīlī Rīgas baptistu Vīlandes draudzes dievnamā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu