Netīri mati un kleita kā švamme: sociālo tīklu lietotāji apspriež "Supernovas" vadītājus

Jau šovakar norisinās muzikālā konkursa “Supernova 2020” fināls, kurā skatītāji izvēlas, kurš mākslinieks pārstāvēs Latviju Eirovīzijā. Šogad lielo konkursu vada Ketija Šēnberga, Toms Grēviņš un populārā vlogere Beta Beidz jeb Beāte Bērziņa, kurai šī ir debija TV. Kamēr daudzi apspriež muzikālos priekšnesumus, citi pauž visai skarbu viedokli par trijotnes tērpiem. 

Konkursa uzvarētāju šogad pilnībā nosaka skatītāju balsojums, ko veido telefonbalsojums, SMS balsojums un internetbalsojums konkursa mājas lapā.

65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas maijā notiks Roterdamā, Nīderlandē, piedalīsies 41 dalībvalsts. Latvijas pārstāvis uzstāsies otrajā pusfinālā, kas notiks 14. maijā, un par vietu finālā cīnīsies ar dalībniekiem no Igaunijas, Dānijas, Austrijas, Šveices, Somijas, Moldovas, Sanmarino, Serbijas, Islandes, Čehijas, Grieķijas, Bulgārijas, Armēnijas, Gruzijas, Portugāles un Albānijas. Visas minētās otrā pusfināla valstis, kā arī Francija, Lielbritānija un Spānija no tā saucamā "lielā piecinieka" varēs balsot par Latvijas dziesmu, panākumu gadījumā ļaujot tai startēt Eirovīzijas finālā.

Uz augšu