Sv, 7.08.2022.

Aktieris Jurijs Djakonovs, neskatoties uz ģimenes esamību, "Tinder" iepazīstas ar sievietēm

Apollo.lv
Aktieris Jurijs Djakonovs, neskatoties uz ģimenes esamību, "Tinder" iepazīstas ar sievietēm
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Foto: LETA

Populārā telefona lietotne "Tinder", kurā ar pāris kustību palīdzību iespējams iepazīties ar potenciāliem partneriem, aizrāvusi arī pašmāju aktieri un režisoru Juriju Djakonovu, kuram ir gan mīļotā sieviete, gan bērni.

Par to aktieris pastāstīja izdevumam "Privātā Dzīve", atklājot, ka jaunas attiecības gan nemeklē - tas drīzāk ir tāds kā hobijs. 

"Man ir bērni un mīļotā sieviete, tādēļ "Tinder" lietoju tonusa uzturēšanai. Ir interesanti vērot, kādām dāmām šķietu simpātisks. Visbiežāk viņas ir radošas, neparastas, izceļas vidusmēra sieviešu vidū," bilst Jurijs.

Aktierim morālu apmierinājumu sagādā brīdis, kad telefona ekrānā iemirdzas paziņojums – ar kādu dāmu ir sanācis izveidot virtuālu pāri. "Dažreiz sarakstos, tas izvēršas par vārdu spēli un vieglu flirtu. Man ir princips – nerakstīt pirmajam. Ja reiz dzīvojam 21. gadsimtā un feminisms kļūst aizvien populārāks, tad ignorēju pieņēmumu, kuram jāraksta pirmajam."

Par šādu Jurija aizraušanos sākumā nav bijusi sajūsmā viņa mīļotā sieviete, māksliniece Aļona. "Es pārliecināju viņu pamēģināt, sakot, ka tur ir tikpat interesanti kā datorspēlē. Viņa pavilkās un pāris reižu pat ir gājusi uz randiņiem. Nebiju greizsirdīgs, jo zināju, ka viņa tikties ar radošiem cilvēkiem dodas ziņkāres vadīta. Zinu, kāda reputācija ir šai lietotnei, bet uzskatu – to var izmantot dažādiem mērķiem."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu