Pašmāju populārāis “drag queen” Amuna par diētām: Kāda jēga dzīvot, ja ēd salātlapas?

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2

“STV Pirmā!” realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra’” skatītājiem atklāj ne tikai Magones Šutovienes dzīves peripetijas, bet ļauj sekot līdzi arī pašmāju populārākā “drag queen” Dāvja jeb Amuna Davis un viņa draugu ikdienai. Kādā no šova sērijām Dāvis ar savu dzīvokļa biedreni Stefu pievērsušies šobrīd tik aktuālajam diētu jautājumam.

Sevi Dāvis raksturo kā “mīlīgi pufīgu” un atklāj, ka lielākai daļai viņa biedru ir problēmas ar lieko svaru, taču ne mazāk svarīgi viņiem ir arī labi paēsti. Tāpēc drastiskām diētām Dāvis noteikti nav gatavs: “Es negribu neēst. Man patīk ēst. Tad es labāk esmu apaļš, ēdu un dabūšu kādu, kurš mīlēs mani tāds, kāds esmu.” saka Dāvis un piebilst, ka viņš nekad neieturētu diētas, jo tā neesot nekāda dzīve.

“Mums patīk dzīvot, izbaudīt ēdienu, dzert garšīgus kokteiļus un ēst ko garšīgu. Kāda tolka dzīvota, ja tu ēd salātlapas? Beigu beigās tu nomirsti un viss, ko tu esi darījis dzīvē – ir ēdis salātus,” ne bez humora saka Dāvis. Seko līdzi košajai “draag queen” ikdienai no pirmdienas līdz ceturtdienai, realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” kanālā STV Pirmā!

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu