Kulda ar gūtiem vārtiem ieliek pamatus uzvarai KHL spēlē

Artūrs Kulda
Artūrs Kulda Foto: Edijs Pālens/LETA

Artūrs Kulda pirmdien guva pirmos vārtus Čerepovecas "Severstaļ" labā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Čeļabinskā un sekmēja uzvaru pār "Traktor".

Kuldas pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ" viesos ar 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) apspēlēja Čeļabinskas "Traktor".

Kulda viesu komandā atklāja rezultātu mača ceturtajā minūtē. Kopā laukumā viņš pavadīja 16 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, divas reizes bloķēja pretinieku metienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Mača 47.minūtē mājinieki atspēlējās, taču viesi atbildēja ar diviem vārtiem vairākumā, pēdējos iemetot tukšā cietoksnī.

Citā duelī Pekinas "Kuņluņ Red Star" viesos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) zaudēja Magņitogorskas "Metallurg".

Ķīnas komandas pieteikumā bija Gunārs Skvorcovs, kurš laukumā pavadīja piecas minūtes un 23 sekundes, uzvarot divos no pieciem iemetieniem.

Rietumu konferencē "Severstaļ" iekrājusi 52 punktus 59 cīņās, kas ļauj ieņemt desmito pozīciju. Austrumu konferencē Pekinas vienība ar 60 punktiem 61 spēlē ieņem septīto vietu.