Trīs bērnu māmiņa Austrālijā pastāsta, kā gatavojas koronavīrusam

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Lai arī Austrālijā līdz šim ir pārlieku daudzi saslimšanas gadījumi ar bīstamo koronavīrusu, tas nemaina vietējo nopietno attieksmi pret iespējamu veselības krīzi. Kāda māmiņa no Kvīnslendas Austrālijā atklājusi, kā gatavojas sliktākajiem iespējamajam scenārijam, vēsta portāls "The Chronicle".

Pēdējās dienas Džemmas Rīdas mājas vairāk atgādina kaujas bāzi apokalipses priekšvakarā. 32 gadus vecā māmiņa, jaunāko ziņu iedvesmota, ir izlēmusi, ka jāgatavojas sliktākajam iespējamajam variantam un jāveic krietni uzkrājumi. Sieviete aplēsusi, ka viņai nu pietiek medikamentu un pārtikas veselam gadam izolētas dzīves. 

"Mums ir 50 kilogrami ar rīsiem un tikpat daudz lēcu - mājā ir piecas noliktavas telpas, kuras ir pilnībā piepildītas. Neuzskatu sevi par paranoiķi un nedomāju, ka šis vīruss novedīs pie kādām nelabojamām sekām, taču tad, kad mājās ir trīs bērni, nav tādas lietas, kā "pārlieku sagatavojies"," stāstījusi Džemma.

FOTO: Twitter

Pašlaik Austrālijā ir fiksēti 23 inficēšanās gadījumi. Lai arī sieviete izteikusies, ka nedomā, ka koronavīruss "Covid-19" kļūs par draudu nacionālajai drošībai, uzkrātās rezerves viņai sniedzot drošības sajūtu.

Viņas krājumos ir konservi, zāles, ūdens filtri, pārgājienu aprīkojums, dārzeņu sēklas, pirmās palīdzības komplekti, suņu barība un pat ieroči.

FOTO: Twitter

"Mums ir samērā daudz legālu ieroču - naži, āmuri un elektrošoka pistoles," atklājusi Rīda.

Ēdiena un citu līdzekļu krājumi nav vienīgais Rīdu ģimenes sagatavošanās veids - sieviete un viņas vīrs izgājuši kursus, kas sniedz pamatzināšanas izdzīvošanai savvaļā un uzzinājuši, kā ar minimāliem līdzekļiem sniegt medicīnisku palīdzību.

Uz augšu
Back