O 19.01.2021.

"Man likās, ka no manis iznāca dvēsele." Ļera Kudrjavceva pastāsta, ka vienreiz teju nomirusi no marihuānas lietošanas

FOTO: Instagram/leratv

Populārā krievu "YouTube" šovā TV zvaigzne Ļera Kudrjavceva atzinusi, ka agrāk esot diezgan bieži lietojusi marihuānu, vēsta Krievijas telekanāls "Kanāls 5".

Intervijas laikā zvaigzne runāja par saviem sliktajiem ieradumiem. Viņa atzina, ka viņa šobrīd tikai smēķē cigaretes, bet agrāk esot lietojusi "zālīti" un bieži apreibinājusies ar alkoholu.

Kudrjavceva nolēma atteikties no šāda dzīvesveida pēc tam, kad viņa vienā epizodē narkotisko vielu reibumā jutusi, ka ir uz dzīvības un nāves robežas. Viņa atzina, ka viņai bijausi sajūta, ka tūdaļ nomirs. Kā vēlāk TV personība uzzināja, viņai bijusi panikas lēkmes.

"Es nedzeru arī vairs, jo es tajā mirklī, iespējams, "iekodēju" sevi. Es biju mežonīgi nobijusies. Man patika ik palaikam uzsmēķēt zālīti. Bet vienā reizē man likās, ka no manis iznāca dvēsele, es saucu pati sev ātro palīdzību. Kaut kas bija noticis ar nervu sistēmu vai smadzenēm," atklāja Ļera.

Tagad viņa, uz šo savu dzīves posmu atskatoties, saprot, ka ir darījusi nepareizi un piebilst, ka ir pret marihuānas legalizāciju.

Redaktors iesaka