"Vedu divus itāliešus ar taksometru." Šoferis Lauris dalās stāstā par inficēšanos ar Covid-19

Ilustratīvs attēls

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Lauris ir taksometra vadītājs no Rīgas. Viņš pavisam nejauši uzzināja, ka ir inficējies ar Covid-19. Tagad ar koronavīrusu slimo arī Laura tēvs, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

"Simptomu nebija - ne temperatūra, ne kaut kas cits. Es vedu divus itāliešu tūristus. Pēc tam taisīju analīzes un tās bija negatīvas. Sākotnēji bija iesnas un klepus, uztvēru to kā parastu pavasara saaukstēšanos," stāsta taksometra vadītājs.

Vīrietis norāda, ka pēc saskarsmes ar itāliešiem pašizolācijā viņš atradies 11 dienas.

"Tēvs bija aizbraucis uz banku tirdzniecības centrā "Alfa". Viņam pēc dažām dienām parādījās augsta temperatūra, parādījās klepus un iesnas. Ģimenes ārste konstatēja bronhītu. Tika izrakstītas antibiotikas, bet tās nepalīdzēja. Temperatūra nemazinājās un viņam konstatēja plaušu karsoni."

"Bijām spiesti saukt ātro palīdzību, kas viņu nogādāja slimnīcā. Slimnīcā uztaisīja analīzes un atklājās, ka tēvam ir pozitīvs rezultāts," stāsta Lauris.

Tā kā taksometra vadītājs dzīvo kopā ar vecākiem, arī viņam un mātei tika veiktas analīzes. Laurim rezultāts bija pozitīvs, bet mammai negatīvs.

Pašlaik Lauris jau septīto dienu pavada pašizolācija, bet tēvam veselības stāvoklis esot uzlabojies - plaušu karsonis izārstēts.

Portāls "Apollo" jau ziņoja, ka Latvijā ar Covid-19 kopumā inficējušies 548 cilvēki.

Uz augšu