Noskaidrots vainīgais bezvēsts pazudušā un noslepkavotā ventspilnieka lietā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs ir pabeidzis izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību, kas notika pagājušā gadā Ventspils novadā, kur mežā tika atrastas kāda vīrieša mirstīgās atliekas, kurš vairākas nedēļas tika uzskatīts par bezvēsts pazudušu.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja VP Kurzemes reģiona pārstāve Madara Šeršņova, aizdomās par slepkavības izdarīšanu tika aizturēts vīrieša paziņa.

Šeršņova atgādināja, ka pērn septembrī VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis saņēma informāciju par to, ka bezvēsts prombūtnē atrodas un ziņas par sevi nav sniedzis kāds ventspilnieks. Likumsargi skaidroja vīrieša pazušanas iemeslus un bija aizdomas, ka vīrieša pazušana ir saistīta ar noziedzīga nodarījuma izdarīšanu.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī par notikušo tika sākts kriminālprocess un tā izmeklēšanu pārņēma VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas.

Aizdomās par slepkavību tika aizturēts vīrieša paziņa. Turpinot izmeklēšanu un veicot virkni operatīvo darbību, likumsargi mežā Ventspils novadā atrada vīrieša mirstīgās atliekas. 

Izmeklēšanā noskaidrots, ka konflikta laikā aizdomās turētais nodarīja cietušajam miesas bojājumus, kā rezultātā iestājās nāve.

Aizturētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida likumpārkāpumiem un uz izmeklēšanas laiku viņam tika piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība).

Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Soda apmēru noteiks tiesa. 

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu