D.Ikaunieks Čehijas čempionāta spēlē apdraud pretinieku vārtus

Dāvis Ikaunieks
Dāvis Ikaunieks Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks sestdien palīdzēja Zlīnas "Fastav" komandai cīnīties neizšķirti Čehijas čempionāta spēlē.

"Fastav" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Ostrava" komandu.

Jau spēles piektajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Adams Jānošs, Ostravas komandai pirmo puslaiku uzvarot ar 1:0. Ikaunieks spēlē iesaistījās 68.minūtē, kad nāca uz maiņu.

Latvijas futbolists pamatlaika pēdējā minūtē vairāku pretinieku ielenkumā izdarīja spēcīgu sitienu no tālas distances, pretinieku vārtsargam ar grūtībām atvairot bumbu.

Tiesa, laukuma saimnieki savu panāca, jo minūti vēlāk Adnans Džafičs izrāva neizšķirtu.

Ikauniekam šī bija pirmā oficiālā spēle kopš 7.marta, kad Zlīnas vienība aizvadīja pēdējo maču pirms čempionāta pārtraukšanas. Pagājušajā nedēļā viņš nevarēja doties laukumā, jo "Fastav" spēlēja pret "Jablonec" klubu, kam pieder tiesības uz Ikaunieku.

Čehijas čempionātā pirmo vietu ar 61 punktu 25 mačos ieņem Prāgas "Slavia", bet "Fastav" ar 23 punktiem 26 spēlēs ierindojas 14.pozīcijā. Zlīnas vienībai čempionāta otrajā fāzē būs jāmēģina saglabāt vieta augstākajā līgā.