Sv, 25.09.2022.

"Latvijas dzelzceļš" vērsīsies policijā pret influenceri Armi

Apollo.lv
"Latvijas dzelzceļš" vērsīsies policijā pret influenceri Armi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

Jūtuberis un influenceris, par interneta huligānu sauktais Armands Jaunzems jeb Armis vēl nesen izraisīja lielu ažiotāžu, apsūdzot vairākus pašmāju influencerus negodprātībā. Taču nu viņa izgājieni izpelnījušies "Latvijas dzelzceļa" uzmanību. 

Sociālajos tīklos pēdējās dienās ar viņu tika publicēti vairāki video, no kuriem vienā viņš iemūžināts izpildot visai ekstrēmas darbības pie vilciena. 

Uzņemtajos kadros Armis skrien līdzi vilcienam, uzrāpjas uz tā, nobrauc vairākus metrus un tad nolec no vagona nost.

Šāda rīcība sadusmoja uzņēmumu "Latvijas dzelzceļš", kurš sociālajos tīklos pārpublicēja video un rakstīja: 

"Saprotam, ka šobrīd dažiem influenceriem ir grūti laiki, tāpēc visādos veidos ir jāpiesaista uzmanība, bet, Armand, ja turpināsi šādas izklaides, tad samaksa par "influencēšanu" (par kuru nesen biji sašutis) vairs nebūs aktuāla, jo sekas šādām izklaidēm var būt nāvējošas!"

Tāpat portālam "Apollo" uzņēmuma pārstāve Ella Pētermane norādīja, ka influenceriem ir plašs sekotāju loks, īpaši bērni un jaunieši, kuri ietekmējas no viņu radīta satura, tostarp veicot līdzīgas aktivitātes.

"Influencera Armanda Jaunzema neapdomīgā un pārgalvīgā rīcība varēja beigties vai nu letāli, vai arī ar smagām traumām. Dzelzceļš nav vieta izklaidēm, tā ir paaugstinātas bīstamības zona, kur jāievēro drošības noteikumi, neapdraudot ne savu, ne arī citu dzīvību.

Aicinām ikvienu rūpēties par savu drošību un neapdraudēt citus, jo īpaši aicinām jauniešu un bērnu iedvesmotājus apzināties savas rīcības sekas.

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) kā dzelzceļa infrastruktūras uzturētājai ir tiesības izmantot publiski pieejamo video, lai vērstos Valsts policijā pret konkrēto personu, ja tā ir identificējama, un šādos gadījumos personu var saukt pie administratīvās atbildības.

LDz vērsīsies Valsts policijā pret video redzamo personu.

LDz turpinās rūpīgi sekot līdzi tam, vai publiskā telpā neparādās līdzīgi video," norādīja Pētermane. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu