Covid-19 konstatēts vēl vienā Latvijas novadā

FOTO: Ekrānuzņēmums no SPKC kartes

Pirmo reizi inficēšanās ar Covid-19 konstatēta Ciblas novadā, līdz ar to aktīvi infekcijas gadījumi pašlaik ir kopumā 52 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati, kas atjaunoti atbilstoši izmaiņām pēdējās divās diennaktīs.

Aizvadītajās divās diennaktīs kopumā reģistrēti četri jauni Covid-19 slimnieki - trīs ceturtdien un viens piektdien.

Šajās dienās Ciblas novadā atklāts viens slimnieks. Tikmēr Bauskas novadā, reģistrējot vēl divus jaunus Covid-19 gadījumus, kopumā aktīvo saslimšanas gadījumu skaits patlaban ir septiņi. Vēl viens jauns slimnieks reģistrēts Liepājā, kur tagad ir seši aktīvi saslimšanas gadījumi.

Uz 5. jūniju Latvijā no Covid-19 bija izveseļojies kopumā 781 cilvēks. SPKC apkopotie jaunākie dati liecina, ka Rīgā aktīvo saslimšanu skaits samazinājies par sešiem - līdz 108, Valmierā par četriem - līdz 14, Kocēnu novadā par diviem - līdz deviņiem aktīvas saslimšanas gadījumiem, Jūrmalā par vienu - līdz astoņiem gadījumiem, un arī Daugavpilī par vismaz vienu un tur aktīvo saslimšanu skaits pašlaik nepārsniedz piecus. Pārējie izveseļojušies novados, kuros infekciju skaits nepārsniedza piecus gadījumus.  

Kā vēstīts, aizvadītajā diennaktī, veicot kopumā 1074 Covid-19 testus, atklāts viens jauns inficēšanās gadījums. Līdz šim Latvijā veikti 116 535 Covid-19 izmeklējumi, saslimuši 1086 iedzīvotāji, bet uz 5.jūniju bija izveseļojies kopumā 781 cilvēks. Līdz šim kopumā miruši 25 Covid-19 pacienti.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas 11 pacienti, no kuriem astoņi pacienti ir ar vidēji smagu, bet trīs pacienti ar smagu slimības gaitu. Līdz šim kopumā no stacionāra izrakstīti 166 pacienti.

Uz augšu