C 15.04.2021.

Megana Mārkla tiek apsūdzēta princeses Diānas rotaslietu zādzībā

Saseksas hercogiene Megana Mārkla.

FOTO: SIPA/Scanpix

Lielbritānijas presē nesen ir parādījusies visai nopietna apsūdzība prinča Harija laulātajai Meganai Mārklai - ASV laikraksts "National Enquirer" pavēstījis, ka hercogiene ir piesavinājusies dažas no princeses Diānas rotaslietām, vēsta portāls "EG".

Laikraksts, kas pārsvarā nodarbojas ar tabloīdu ziņu vēstīšanu, minējis, ka Mārkla savās pēdējās dienās Londonā ir piesavinājusies daļu no mirušās princeses Diānas rotaslietām, tad ar ģimeni pārvākusies uz Kanādu un tad - uz ASV.

Žurnālisti apgalvo, ka Mārkla sev līdzi paņēmusi dārglietas aptuveni desmit miljonu vērtībā. Tas gan ir noticis visai savādā veidā - sieviete paņēmusi līdzi gredzenu, kuru pirms gada viņai uzdāvinājis princis Harijs. Tā izmantošanā izmantoti divi briljanti no viņa mātes rokassprādzes.

Lai arī pats gredzens, nenoliedzami, ir Mārklas īpašums, karaliskie noteikumi paredz, ka cilvēkiem, kas vairs nepieder karaliskajai ģimenei, ir jāatgriez troņa dārglietas - tā pirms vairākiem gadiem rīkojusies arī princese Diāna, kad viņa šķīrusies no prinča Čārlza.

Laikraksts apgalvo, ka Mārkla sev līdzi paņēmusi arī citas vērtslietas, taču karaliskā ģimene vēl nav ne noliegusi, ne apstiprinājusi šo informāciju.