Virslīgai pieteikušies septiņi hokeja klubi

HK "Mogo" hokejisti

FOTO: HK Mogo/Facebook

"Optibet" hokeja līgas (OHL) 2020./2021.gada turnīram pieteikušies septiņi klubi, otrdien sarunā ar aģentūru LETA apliecināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) viceprezidents un ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

15.jūnijs bija pēdējā diena priekšpieteikumiem komandu dalībai nākamajā sezonā dažāda ranga Latvijas sacensībās.

"Atskaitot "Kurbada" komandu, visas septiņas pārējās vienības, kuras OHL bija aizvadītajā sezonā, būs virslīgā arī nākamsezon," apstiprināja Koziols.

Lielākais prieks LHF ģenerālsekretāram ir par pieaugušo jauniešu komandu skaitu.

"Komandu skaits, kas pieteicies bērnu un jauniešu čempionātam, ir audzis par desmit procentiem, salīdzinot ar iepriekšējo gadu," viņš neslēpj gandarījumu. "Tas nozīmē, ka Latvijas hokejā ir izaugsme un attīstība."

Par 2019./2020.gada sezonas OHL regulārā čempionāta uzvarētāju LHF valde atzina hokeja klubu "Olimp", bet izslēgšanas spēles nenotika. 

Hokeja skola "Rīga", sekojot Rīgas domes noteiktajiem ierobežojumiem, neieradās uz pēdējo sezonas spēli, kā rezultātā pretiniecei "Olimp" tika piešķirta tehniskā uzvara.

Tas "Olimp" izvirzīja pirmajā vietā, bet "Kurbads", kurš pēc LHF pieņemtā lēmuma palika otrais, tajā pašā 19.martā paziņoja par izstāšanos no OHL.