O 1.12.2020.

"Arēna Rīga" īsteno pasākumus Covid-19 risku ietekmes mazināšanai

Arēna "Rīga"

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Multifunkcionālā halle "Arēna Rīga" īsteno pasākumus, kas ļautu minimizēt Covid-19 riskus uzņēmējdarbībai, teikts "Firmas.lv" publicētā uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā.

Pēc vadības ziņojumā minētā, "Arēna Rīga" darbojas sektorā, kurā Covid-19 pandēmijas dēļ uz laiku nācās pārtraukt uzņēmējdarbību. Uzņēmuma vadība norāda, ka, atļaujot rīkot pasākumus bez skatītājiem, vai ar ierobežotu skatītāju skaitu, uzsvars tiks likts uz sporta pasākumiem, kurus var translēt televīzijā un internetā. Tas ļautu "Arēnai Rīga" atsākt darbību ierobežotā apjomā.

Uzņēmums arī veic ēkas uzturēšanas izmaksu minimizāciju un personāla skaita optimizēšanu atbilstoši vajadzībām.

Tāpat "Arēna Rīga" īsteno pasākumus, kas ļautu minimizēt riskus - sarunas ar bankām par aizņēmuma pamatsummas maksājumu 304 000 eiro apmērā atlikšanu līdz 2020.gada ceturtajam ceturksnim, sarunas ar bankām, lai nepieciešamības gadījumā izmantotu kredītlīniju 500 000 eiro apmērā, izvērtētas esošās saistības veikt kapitālieguldījumus ar mērķi tos atlikt vēlākam laikam.

Aptuveni 90% plānoto pasākumu jau ir pārcelti uz 2020.gada trešo un ceturto ceturksni, kā arī 2021.gada pirmo ceturksni, teikts vadības ziņojumā.

Tāpat "Arēna Rīga" pieteikusi darbiniekus dīkstāves pabalstam, saņēmusi nodokļu nomaksas termiņa pagarinājumu, kā arī izskata iespēju izmantot "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" piedāvātos atbalsta mehānismus - kredītu garantijas, kā arī aizdevumus apgrozāmajiem līdzekļiem.

Multifunkcionālā halle "Arēna Rīga" pērn strādāja ar 5,142 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa samazinājās 2,5 reizes un bija 668 804 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn "Arēna Rīga" apgrozījuma samazinājums bija plānots, ņemot vērā pasākumu un apmeklētāju skaita samazināšanos pēc 2018.gadā notikušajiem Latvijas simtgades pasākumiem.

Tāpat aizvadītajā gadā "Arēna Rīga" turpināja investīcijas ēkas infrastruktūrā ar mērķi nodrošināt tās atbilstību mūsdienīgas, daudzfunkcionālas arēnas prasībām.

2018.gadā "Arēna Rīga" apgrozījums bija 5,851 miljons eiro, kas ir par 22,9% vairāk nekā 2017.gadā, bet peļņa pieauga par 34,4% un sasniedza 1,702 miljonus eiro.

Kompānija reģistrēta 2005.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir 4 000 010 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir "Glesum Investments". Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Juris Savickis.

Redaktors iesaka