Jauna informācija par bezvēsts pazudušo seriāla "Radīti skatuvei" zvaigzni

FOTO: AFP/SCANPIX

Trešdienas, 8. jūlija, pēcpusdienā Naija Rivera noīrējusi laivu, lai kopā ar četrus gadus veco dēlu dotos izbraucienā pa Piru ezeru Kalifornijā. Dēliņš tika atrasts viens pats laivā, taču aktrises meklēšana vēl aizvien turpinās, vēstī ārvalstu mediji.

"Ja ķermenis ir iepinies kaut kur ūdens zālēs, tas nekad nevar tikt atrasts," par sievietes meklēšanu izteicās Venturas apgabala šerifa biroja vadītājs Kevins Donagjū.

Turpinot Naijas Riveras meklēšanu, policija norāda, ka viņi "nezina", vai aktrises ķermenis tiks atrasts.

Ceturtdien, 9. jūlijā, preses konferences laikā, kurā tika runāts par Riveras pazušanu, Kevins Donagjū sacīja: "Ja ķermenis ir iepinies kaut kur zem ūdens, tas nekad nevar nākt klajā."

"Mēs nezinām," viņš piebilda.

Viņas dēls atrasts laivā viens pats, tērpts drošības vestē.

Aktrise mirkli pirms pazušanas dalījusies ar fotogrāfiju vietnē "Twitter", pie tās vēstot: "Mēs divi vien."

Pēc tam, kad laiva neatgriezās pēc paredzētajām trim stundām, ezera kompleksa darbinieki to atrada ūdenstilpes ziemeļu pusē ar guļošu puiku uz klāja.

Pēc dienu ilgas meklēšanas un glābšanas operācijas Rivera tiek uzskatīta par mirušu, taču viņas, iespējams, mirstīgas atliekas vēl aizvien tiek meklētas.

Piru ezera dēļ Donagjū norādīja, ka Riveras meklēšana ir "sarežģīta".

Viņš skaidroja, ka ezera ūdens caurredzamība "nav ļoti laba, tas ir briesmīgi".

"Zem ūdens ir daudz koku un augu. Tajos var mierīgi sapīties, tāpēc ezers ir nedrošs ūdenslīdējiem," viņš sacīja.

Šobrīd nav pierādījumu tam, ka Rivera būtu nokļuvusi krastā - atbildīgās iestādes uzskata, ka viņa ir noslīkusi, jo glābēji ir pārmeklējuši krasta līniju, lai atrastu jebkādas personiskas lietas, pēdu nospiedumus vai jebko citu, kas liecinātu par to, ka viņa ir izpeldējusi krastā.

Uz augšu