Zīdainis Indijā sāk raudāt savās bērēs

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Indijā, Gogundas pilsētā, noticis briesmīgs pārpratums - jaundzimušu meitenīti ir atzinuši par mirušu un gatavojušies apbērēt, līdz mirklim, kad viņa izrādījusi dzīvības pazīmes, vēsta portāls "Times of India".

Bērns nācis pasaulē ceturtdien, 9. jūlijā. Naktsmaiņas medmāsa ar jaunās māmiņas vīramātes piekrišanu atdevusi bērnu, kurš nav izrādījis dzīvības pazīmes, mātei, ietīstītu plastmasas maisā. 

Zīdaiņa ģimene ir ticējusi medmāsas spriedumam un savākusi zīdaiņa ķermeni apglabāšanai. Kamēr meitenītes tēvs un cits radinieks rakuši viņas kapu, bērns ir pēkšņi ieraudājies. Vecāki devušies uz medicīnas centru, kur izsaukta ātrā palīdzība. Diemžēl ātrās palīdzības vienība ieradusies vien pēc pusotras stundas un šajā laikā zīdaiņa stāvoklis krasi pasliktinājies un viņa tomēr gājusi bojā.

Bojāgājušās ģimene iesūdzējusi medicīnas centra darbiniekus tiesā par ļaundabīgu rīcību. Medicīniskais personāls noliedz savu vainu un apgalvo, ka nav konstatējuši bērna nāvi - zīdaiņa radinieki esot jaundzimušo aizveduši bez mediķu piekrišanas.

Viņi tāpat minējuši, ka bērns ir dzimis priekšlaicīgi un šajos gadījumos zīdaiņi mēdzot ieraudāties krietni vēlāk.

Redaktors iesaka