Palīdzēsim mazajai Selīnai! Aicina uz labdarības burgeru ballīti

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Deviņus gadus vecā Selīna Skudra.
Deviņus gadus vecā Selīna Skudra. Foto: No personīgā arhīva

Šī gada 19. augustā, vasaras izskaņā, blogeris Rojs, kurš plašāk zināms kā Pipars, sadarbībā ar rehabilitācijas centru POGA ielūdz uz tradicionālo labdarības burgeru ballīti! Burgeru ballītes rīkošanas iemesls ir pievērst uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, sagādāt viņu ģimenēm skaistus svētkus un satikties ziedotājiem, un atbalstītājiem.

Selīnai ir deviņi gadi. Meitenīte pasaulē ieradās krietni pirms noliktā laika, 30. grūtniecības nedēļā un svēra vien 1.36 kilogramus. Mazulīte piedzima ar meningītu, kura ārstēšanai tika lietotas ļoti stipras antibiotikas, kas vēlāk atstāja sekas uz Selīnas dzirdi - meitenei ir 3-4 pakāpes vājdzirdība.

Foto: No personīgā arhīva

Selīnas diagnoze ir cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju. Ar šīm problēmām Selīnas un viņas ģimenes pārdzīvojumi vēl nebija galā, jo mazulīte gada vecumā guva applaucējumus un vēl šobrīd izjūt negadījuma sekas, jo regulāri jāveic ādas pārstādīšanas operācijas.

Ģimenei tie ir milzīgi pārdzīvojumi, ārstu un rehabilitācijas apmeklējumi, kā arī piedalīšanās meitas izglītošanā un citās ikdienas rūpēs par meitenīti. Neskatoties uz Selīnas pārdzīvoto, meitenīte ir ļoti pozitīva, komunikabla, draudzīga un apmeklē skolu. Savu brīvo laiku Selīna ļoti labprāt pavada kopā ar draugiem.

Foto: No personīgā arhīva

Lai Selīna būtu kā vienaudži, ļoti nepieciešamas regulāras fizioterapijas un audiologopēda nodarbības. Nepieciešamā rehabilitācija palīdzēs meitenei atgūties un kļūt neatkarīgākai.

Selīnas rehabilitācijai gadā nepieciešami EUR 4400 eiro, kas ietver divus intensīvos kursus Rehabilitācijas centrā "Poga".

Atbalstīt Selīnu ar ziedojumiem var portālā Ziedot.lv!

Kopā mums izdosies palīdzēt Selīnai! Mēs to varam!

Foto: No personīgā arhīva

Burgeru ballīte šogad notiks jau trešo gadu. Ar katru gadu atbalstītāju pulks kļūst plašāks. Bērnus priecēs Daktera Klauna komanda, muzikālos priekšnesumus sniegs grupas "Bad Habits", "Laime pilnīga", kā arī tādi mākslinieki, kā Katrīna Dimanta, Jānis Bukums, Ēriks Loks, Liene Šomase, Signia un Aija Vītoliņa.

Ballītes neiztrūkstoša daļa būs visgardāko un neparastāko burgeru cepšana un mielošanās, par saldumiņiem arī nav aizmirsts un bērniem būs gan gardas kūciņas, gan vasaras iecienītākais gardums - saldējums!

Rehabilitācijas centra POGA mazie pacienti priecāsies, ja viesi un ziedotāji atnesīs attīstošās spēles, puzles vai konstruktoru. Mīkstās mantas gan šoreiz lai paliek mājās, vai veikalu plauktos! Pasākuma laikā varēs satikt un aprunāties ar rehabilitācijas centra pārstāvjiem un izrunāt, kāda palīdzība šobrīd ir nepieciešama.

Ziedojumu kastīte? Jā, arī tā būs atrodama pasākuma norises vietā!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu