C 13.05.2021.

"airBaltic" atsāk tiešos lidojumus starp Rīgu un Budapeštu

Lidsabiedrības "airBaltic" lidmašīna starptautiskajā lidostā "Rīga".

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" no otrdienas atsāk tiešos lidojumus starp Rīgu un Budapeštu Ungārijā, aģentūru LETA informēja lidsabiedrības pārstāve Alise Briede. 

Lidojumi ar "Airbus A220-300" lidmašīnām tiks veikti divas reizes nedēļā.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka, turpinot uzraudzīt situāciju un ievērojot dažādus papildu drošības pasākumus, "airBaltic" katru nedēļu var paplašināt piedāvāto maršrutu karti.

Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļošanas noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc "airBaltic" aicina vienmēr iepazīties ar jaunāko informāciju.

Jau vēstīts, ka šogad pirmajā pusgadā "airBaltic" pārvadāja 810 317 pasažierus, kas ir par 64% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn.

"airBaltic" auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 503,281 miljons eiro, kas ir par 23,1% vairāk nekā 2018. gadā, taču kompānija cieta zaudējumus 7,729 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Aviokompānija prognozē, ka šogad tās apgrozījums būs mazāks nekā 200 miljoni eiro.

Latvijas valstij ir nedaudz vairāk kā 96% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - mazāk nekā 4%.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!