Sv, 25.09.2022.

Ventspilī jūrā pazudis 19 gadus vecs jaunietis

LETA
Ventspilī jūrā pazudis 19 gadus vecs jaunietis
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Pirmdien pirms plkst. 14 Zilā karoga pludmales peldvietā Ventspilī jūrā pazuda 19 gadīgs jaunietis, aģentūra LETA uzzināja pilsētas Pašvaldības policijā.

Pēc informācijas saņemšanas par nelaimes gadījumu pludmales glābšanas dienesta stacijas glābēji nekavējoties sāka glābšanas darbus peldvietā, izsaukts Neatliekamās medicīnas palīdzības dienests, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Glābšanas darbos piedalījās arī Valsts robežsardzes dienesta kuteris un Valsts policija (VP). 

Glābšanas un meklēšanas darbi pirmdien turpinājās līdz tumsas iestāšanās, un otrdien atsākti, taču bez rezultātiem.

Pēc Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājas Daces Andersones teiktā, VP meklēšanas darbus turpina arī šodien, kopā ar zemessargiem. Plānots, ka meklēšanos pasākumos iesaistīsies arī organizācija "Bezvests.lv".

Policijā uzsvēra, ka pirmdien pludmales glābšanas dienests, sākot darbu, pie visām ieejām pludmalē izlika dzeltenās brīdinājuma zīmes "Peldēties nav ieteicams. Bīstami viļņi", kā arī izlikti brīdinoši karogi centrālajā mastā uz pludmales robežu piloniem, glābšanas torņiem. Tas nozīmē, ka peldēties nav ieteicams, bet nav aizliegts.

Glābēji vērš pludmales apmeklētāju uzmanību, ka jābūt uzmanīgiem, nepārvērtējot savus spēkus jūras viļņos un straumēs, kas augustā ik gadu ir bīstamas un mainīgas. Iedzīvotāji lūgti pievērst uzmanību pludmalē izliktajām informatīvajām zīmēm un neskaidrību gadījumos vērsties pie pludmales glābšanas dienesta darbiniekiem.

Ja kādam ir informācija saistībā ar pazudušo jaunieti, Pašvaldības policija aicina nekavējoties informēt VUGD pa tālruni 112 vai VP pa tālruni 110.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu