"Blue Jackets" ar Kivlenieku rezervē piedzīvo zaudējumu Stenlija kausa mačā

Latvijas hokeja vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda sestdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.

"Blue Jackets" ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) piekāpās Tampabejas "Lightning", nokļūstot iedzinējos ar 1-2 sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Kolumbusas vārtos soms Jonass Korpisalo atvairīja 31 no 34 metieniem, bet "Lightning" vārtsargs krievs Andrejs Vasiļevskis apturēja 15 no 17 metieniem.

Kivlenieks bija pieteikts spēlei kā rezerves vārtsargs, bet Merzļikins dziedē traumu.

Uzvarētāju labā vārtus guva kanādieši Alekss Killorns un Breidens Points, kā arī zviedrs Viktors Hedmans, kurš tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

"Blue Jackets" sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās kanādietis Railijs Nešs un amerikānis Ēriks Robinsons.

"Lightning" komandai bija liels izdarīto metienu pārsvars - otrajā periodā attiecība bija 16:4, trešajā trešdaļā 10:3, bet visā spēlē 34:17.

Sērijas nākamā spēle paredzēta pirmdien, 17. augustā, sākums plkst. 22.00 pēc Latvijas laika.