"Melis un cilvēks bez principiem." Trampa māsa slepus veiktā ierakstā skarbi izsakās par ASV prezidentu

ASV prezidents Donalds Tramps

FOTO: AFP / Scanpix

ASV prezidenta Donalda Trampa māsa bijusī federālā tiesnese Merianna Trampa-Barija slepus veiktā ierakstā dzirdama brāli dēvējam par meli un cilvēku bez principiem, vēsta laikraksts "Washington Post".

Trampa-Barija kritizējusi brāli par imigrācijas rīcībpolitiku, uz robežas nošķirot bērnus no vecākiem un nosūtot viņus uz aizturēšanas centriem.

"Viss, ko viņš vēlas, ir izpatikt savai bāzei," Trampa-Barija dzirdama sakām ierakstā, kas nonācis "Washington Post" rīcībā. "Viņam nav principu. Nekādu."

"Viņa nolādētais tvīts un melošana. Ak, Dievs."

Ierakstu slepus veikusi prezidenta brāļa meita Mērija Trampa, kas pagājušajā mēnesī klajā laida plašu rezonansi izraisījušos memuārus par "toksisko ģimeni", kas viņu radījusi.

Kādā ieraksta fragmentā Trampa māsa saka savai brāļameitai: "Tas ir tā visa neīstums. Tas ir neīstums un šī nežēlība. Donalds ir nežēlīgs."

Ierakstā arī dzirdama saruna par memuāros lasāmo apgalvojumu, ka Tramps savulaik esot kādam cilvēkam maksājis, lai tas viņa vietā noliek koledžas iestājeksāmenus.

"Viņš iestājās Pensilvānijas Universitātē, jo viņam bija kāds, kas noliek eksāmenus," sacīja Trampa-Barija, piebilstot, ka viņa arī atceras šī cilvēka vārdu.

Nedz prezidents, nedz Baltais nams laikraksta versiju par ierakstiem nav komentējuši.