S 24.10.2020.

Pagarina attālināto pieteikšanos "Skolēna kartei"

Skolēna e-karte: e-talona un skolēna apliecības apvienojums. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Lai pēc iespējas vairāk Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecāki varētu pieteikt savus bērnus "Skolēna kartei" portālā "www.eriga.lv", attālinātās pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 6.septembrim, aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Ja pieteikums "Skolēna kartei" portālā "www.eriga.lv" tiks noformēts līdz minētajam datumam, to izglītības iestādē, kurā bērns mācās, varēs saņemt līdz septembra vidum, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem

Aizpildot pieteikumu "Skolēna kartes" izgatavošanai portālā "www.eriga.lv", dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, "Rīgas satiksme" izgatavotās "Skolēnu kartes" nogādās attiecīgajās skolās.

"Skolēna karte" ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus "Rīgas satiksmes" sabiedriskajā transportā.

Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē.

Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē. Jauna "Skolēna karte" jāsaņem tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!