Apkrāpj senioru un aiziet no darba. Lūdz celt apsūdzību pret sievieti par pansionāta iemītniekam paredzētas naudas piesavināšanos

Nauda. Ilustratīvs attēls

FOTO: depositphotos.com

Šovasar kāda sieviete, Talsu novada pansionāta bijusī darbiniece, piesavinājusies pansionāta iemītniekam paredzēto naudu, un policija nodevusi kriminālprocesu pret viņu prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Policijas amatpersonas, jūlijā saņemot informāciju par iespējamo piesavināšanos, sāka kriminālprocesu un izmeklēšanā noskaidroja, ka kāds vīrietis, kurš mitinās pansionātā, bija sarunājis, ka viņa dēls pārskaitīs uz pansionāta darbinieces konta naudu. Pēc norunas sievietei nauda būtu jāizņem no bankomāta un jāiedod skaidrā naudā senioram. Pēc naudas pārskaitīšanas sieviete rīkojās citādi - viņa naudu pansionāta iemītniekam neatdeva, proti, piesavinājās sev, bet pēc neilga laika no darba pansionātā aizgāja.

Šeršņova skaidroja, ka sieviete nekad nav nonākusi policijas redzeslokā un uz izmeklēšanas laiku viņai tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saskaņā ar Krimināllikumu par piesavināšanos nelielā apmērā soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu. Soda apmēru noteiks tiesa.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Aktuālākās ziņas