T, 29.11.2023.

FOTO ⟩ Jaunieši ar invaliditāti palīdz atjaunot un labiekārtot bērnu rotaļu laukumu Rīgā

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Lai parādītu darba devējiem cilvēku ar invaliditāti prasmi, spēju un motivāciju iekļauties darba tirgū, biedrība "Rīgas pilsētas "Rūpju Bērns"" sadarbībā ar Rīgas pilsētas Ziemeļu izpilddirekciju 9. septembrī Vecāķu pludmalē pašu spēkiem atjaunoja un labiekārtoja bērnu rotaļu laukumu.

Rīgas pilsētas teritorijā ir sastopamas vairākas pamestas un nesakārtotas vietas, kuras ir iespējams sakopt, lai radītu pievilcīgāku pilsētas vidi. Īstenojot kampaņu "Darbs nevar būt privilēģija", tika izvēlēts šāds objekts Vecāķu apkaimē, ko kampaņas dalībnieki atjaunoja un labiekārtoja, tādējādi papildinot Rīgas ainavu ar vēl vienu uzpostu atpūtas vietu.

"Rīgā, tāpat kā citviet Latvijā, ir vairākas vietas, kuras būtu piemērotas atpūtai izklaidei un kultūras baudīšanai, taču tās nav attiecīgi ierīkotas.

Darba roku trūkums ir viens no iemesliem, kas bremzē pilsētvides labiekārtošanu, tādēļ vēlamies darba devējiem parādīt, ka arī cilvēkiem ar invaliditāti ir vēlme un varēšana iesaistīties un paveikt dažādus darbus.

Ir nepieciešama tikai apņēmība un enerģija, un tās šiem cilvēkiem ir pietiekami daudz," par kampaņas mērķiem stāsta biedrības "Rīgas pilsētas "Rūpju Bērns"" valdes priekšsēdētājs Māris Grāvis.

Jaunieši ar invaliditāti no biedrības "Rīgas pilsētas "Rūpju bērns"" saviem spēkiem atjaunoja bērnu rotaļu laukumu Vecāķu pludmalē pie glābšanas stacijas, pārkrāsojot košākās krāsās metāla konstrukcijas un uzstādot puķu podu ar dekoratīviem augiem, kas izgatavots specializētās galdniecības darbnīcās "Skaida", kuras apmeklē jaunieši ar intelektuālās attīstības traucējumiem, tādējādi padarot rotaļu laukuma teritoriju pievilcīgāku un omulīgāku.

Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas Ekonomikas attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Inga Breikša-Jefimcova uzsver: "Šādas iniciatīvas vairo mūsu sabiedrības attīstību un integrāciju, vairo prasmju vērtību jauniešu un sabiedrības acīs. Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija ļoti novērtē šo sadarbību, kuras rezultātā labumu gūst visa sabiedrība kopumā."

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu